Užburiantis vargonų koncertas Jūrmaloje ir gardi degustacija!

KAINA
26 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. liepos 17 d. kviečiame keliauti į Jūrmalą, kur jūsų lauks saulė, jūra, vėjas, baltas smėlis, kilometrus nusidriekęs paplūdimys, pušimis kvepiantis oras ir užburiantis vargonų koncertas!

2.00 val išvykimas iš Panevėžio.

Jau tradicija tapęs renginys „Saulėtekio koncertas“ grįžta į Jūrmalą. Pasaulinio garso Latvijos vargonininkė ir Hamburgo „Elbphilharmonie“ garbės menininkės Ivetos Apkalna paplūdimyje surengs specialų nemokamą vargonų muzikos koncertą. Visi lankytojai kviečiami stebėti saulėtekį Dzintari paplūdimyje, klausytis vargonų ir jūros garsų, kartu mėgautis karštos arbatos ar kavos puodeliu.

Jūrmala – didžiausias Baltijos valstybių kurortinis miestas, kurį nuo seno garsina švelnus klimatas, jūra, sveikas oras, medicininis dumblas ir mineraliniai vandenys. Ypatingo patrauklumo kurortui suteikia 32 km ilgio balto smėlio paplūdimys, platūs pušynai ir natūrali miesto riba – upė Lielupė. Jūrmaloje sėkmingai sugyvena praeito šimtmečio pradžioje pastatyti mediniai vasarnamiai ir šiuolaikiniai kurortinių įstaigų pastatai. Gido lydimi pasivaikštome po Jūrmalą, kuri savo mediniais šedevrais yra kaip didelis architektūrinis muziejus: vilos, vilaitės papuoštos bokštais, bokšteliais, fligeliais išdidžiai stovi ant kiekvieno kampo. Kurorte 4000 medinės architektūros paminklų, dalis jų jugendo ir nacionalinio neoromantizmo stiliaus. Jūrmalą išvysime kitomis spalvomis!

Laisvas laikas pusryčiams ir poilsiui prie jūros.

Vykstame į „Lāči“ kepyklą, kurios misija – kepti natūralią ir kokybišką duoną bei originalius kepinius, gerbiant, puoselėjant ir plėtojant šimtametes tradicijas. Ekskursijos metu susipažinsime su kepėjo darbo kasdienybe, išgirsime apie vertingąsias ruginės duonos savybes. Kadangi „Lāči“ kepykla neapsiriboja tik duonos kepimu, padegustuosime jų gaminamos saldžios produkcijos.

„Lāči“ kepyklą supa gražus parkas bei Babytės ežeras, kuris įžymus tuo, jog aplink jį pastebėta beveik 200 skirtingų paukščių rūšių. Pasikėlę į „Lāči“ paukščių stebėjimo bokštą, apsižvalgysime po apylinkes ir galbūt išvysime nors kelias paukščių rūšis. Laisvas laikas įsigyti „Lāči“ produkcijos, pasivaikščioti po parką ar smagiai gamtoje papietauti.

Smagiai praleidę laiką apie 16.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-07-17 02:00
Grįžimas: 2022-07-17 16:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Kepyklos „Lāči“ produkcijos degustacija – 7 Eur/asm., gidas – 15 Eur grupei.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.