Užburiantis saulėtekio vargonų koncertas Jūrmaloje!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. liepos 16 d. kviečiame keliauti į Jūrmalą, kur jūsų lauks saulė, jūra, vėjas, baltas smėlis, kilometrus nusidriekęs paplūdimys, pušimis kvepiantis oras ir užburiantis vargonų koncertas!

1.30 val išvykimas iš Panevėžio.

Jau tradicija tapęs renginys „Saulėtekio koncertas“ grįžta į Jūrmalą. Pasaulinio garso Latvijos vargonininkė ir Hamburgo „Elbphilharmonie“ garbės menininkės Ivetos Apkalna paplūdimyje surengs specialų nemokamą vargonų muzikos koncertą. Visi lankytojai kviečiami stebėti saulėtekį Dzintari paplūdimyje, klausytis vargonų ir jūros garsų, kartu mėgautis karštos arbatos ar kavos puodeliu.

Jūrmala – didžiausias Baltijos valstybių kurortinis miestas, kurį nuo seno garsina švelnus klimatas, jūra, sveikas oras, medicininis dumblas ir mineraliniai vandenys. Ypatingo patrauklumo kurortui suteikia 32 km ilgio balto smėlio paplūdimys, platūs pušynai ir natūrali miesto riba – upė Lielupė. Jūrmaloje sėkmingai sugyvena praeito šimtmečio pradžioje pastatyti mediniai vasarnamiai ir šiuolaikiniai kurortinių įstaigų pastatai. Gido lydimi pasivaikštome po Jūrmalą, kuri savo mediniais šedevrais yra kaip didelis architektūrinis muziejus: vilos, vilaitės papuoštos bokštais, bokšteliais, fligeliais išdidžiai stovi ant kiekvieno kampo. Kurorte 4000 medinės architektūros paminklų, dalis jų jugendo ir nacionalinio neoromantizmo stiliaus. Jūrmalą išvysime kitomis spalvomis!

Laisvas laikas pusryčiams ir poilsiui prie jūros.

Aplankysime Kemeri nacionalinį parką. Tai daugiau nei 38 000 ha teritorija, kurioje įrengti didieji Kemeri raisto, sieros tvenkinių ir Slokos ežero takai. Šį parką ypatingai mėgsta paukščių stebėtojai. Didžioji Kemerų pelkė yra net 8000 metų senumo. Per ją nutiestas lentų takas leidžia susipažinti su šia pelke ir pasigrožėti savitu pelkės kraštovaizdžiu. Eiti mediniu taku lengva. Takas neplatus, tad yra įrengtos aikštelės prasilenkimui. Taip pat – suoleliai poilsiui. Trumpų pasivaikščiojimų mėgėjai gali nueiti trumpąjį atstumą tiltukais (~ 1,4 km), o tiems, kurie pasirinks ilgesnį atstumą (~ 3,4 km), teks didesnis džiaugsmas – pasiekti apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsivers puikus vaizdas į pelkės kraštovaizdį, žvelgiant šiek tiek iš viršaus. Einant raisto taku – per pelkę nutiestais takais, kuriais keliaujantieji gali ne tik išvysti paslaptingus ežerėlius, bet ir susipažinti su pelkių augalija.

Pasivaikščioję Didžiuoju Kemerio raisto taku – atrasime takelius, kuriais nutiestas raistas. Keliaudami lentomis išgrįstu taku, neskubėdami apžiūrėsite aukštapelkę ir jos gyventojus. Tako tiltas nuves į samanų, pelkinių gailių, akivarų, tamsių ežerėlių ir paukščių karalystę. Pakilę į apžvalgos bokštą, galėsite apžvelgti Kemeri raistą, Juodalksnių ir Raganų pelkes (didžiausios parko pelkės). Iš bokštelio apžvelgsime Kemeri raistą, Juodalksnių ir Raganų pelkes. Šios pelkės yra didžiausios iš Kemeri parko. Mėgausimės vaizdu, kurį suteikia paukščių stebėjimo bokštas.

Smagiai praleidę laiką apie 15.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-07-16 01:30
Grįžimas: 2023-07-16 15:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.