Užburianti Ryga ir egzotiškas L. Minkuss baletas „Bajaderė“

KAINA
27 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. kovo 11 d. kviečiame pasinerti į romantišką, Indija alsuojantį baletą „Bajaderė“ bei pasivaikščioti po žydėti pradedančią Rygą!

12.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Pirmiausia mūsų lauks įspūdinga ekskursija po grožiu užburiančią Rygą. Romantiškoji Ryga dažnai tituluojama „Baltijos perlu“ ar „Baltijos širdimi“ vilioja turistus pasigrožėti savo senųjų gatvelių tinklu, kur persipina legendos ir realios istorijos. Neliksime abejingi Juodagalvių namams, senosioms bažnyčioms kupinoms paslapčių ir erdvioms aikštėms. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kad alkis neužgožtų įspūdžių, turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Rygos senamiestį ir nueiti į vieną iš daugelio jaukių kavinukių.

Keliaujame į nuostabųjį Nacionalinį Rygos baleto ir operos teatrą, kur išvysime vieną iš didžiausių klasikinių baletų istorijoje – Ludvigs Minkuss „Bajaderė“! Bajaderėmis kažkada buvo vadinamos Indijos šventyklų šokėjos. Viena iš jų, Nikija, įsimyli bebaimį ir visų gerbiamą indų karį Solorą. Pastarasis taip pat neabejingas gražuolei. Šventyklos tyloje skleidžiantis jaunuolių meilei, jų pokalbį nugirsta šventyklos žynys – brahminas. Kadangi pats yra įsimylėjęs Nikiją, nutaria pasinaudoti savo, kaip žynio, įtaka ir viską papasakoja galingajam radžai. Valdovas savo geriausiam kariui jau turi kitų planų: pagal radžos sumanymą, Soloro žmona turi tapti jo paties duktė Gamzati. O kad šiai santuokai netrukdytų bajaderė, liepia ją nužudyti.

Marius Petipa savo baletą Bajaderė kūrė ant tvirto romantinio pagrindo, gretindamas jį su savo paties sukurta klasikinio šokio estetika. Romantizmą jame atspindi tipiški bruožai – Indija yra egzotiška šalis, puikiai tinkama veiksmo vieta romantikams, balete dalyvauja nežemiškos būtybės, baleto tema taip pat itin būdinga romantizmo kūriniams – pasiaukojanti, visaapimanti bajaderės Nikki meilė, meilė, kaip aukščiausia gyvenimo prasmė ir išraiška.

Po įspūdžių kupinos dienos apie 24.30 val. nakties grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-03-11 12:00
Grįžimas: 2023-03-11 00:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Operos bilietas – nuo 12 iki 35 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.