Tulpių žiedų jūra Rundalėje, tropiniai drugeliai ir gardžios degustacijos!

KAINA
27 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gegužės 6 d. kviečiame pasigrožėti tulpėmis Latvijos Versaliu vadinamoje Rundalėje, paskanauti ypatingos šitake grybų sriubos, padegustuoti latviško vyno bei pasijusti tikruose tropikuose Tervetės drugelių namuose!

8.30 val. Išvykimas iš Panevėžio.

Kelionė į Latvijos Versalį – Rundalės rūmus, projektuotus žymaus italų architekto B. Rastreli. Čia yra 138 kambariai, kurių interjerai atkurti iki smulkiausių detalių. Atkurti tiek reprezentaciniai kambariai ir salės, tiek asmeniniai apartamentai, hercogienės buduarai ir kita. Baroko epochos rūmai neįsivaizduojami be prancūziško parko ypatingai suformuotų želdinių rodančių meno pergalę prieš gamtą. Rastreliui pavyko jame suprojektuoti sudėtingą alėjų, pergolių ir bosketų labirintą, baseiną juosiančius ornamentinius parterius, suformuotus iš apkarpytų buksmedžių krūmelių. Baroko stiliaus sode – būtina gėlė rožė, tačiau šiuo laikotarpiu akį trauks daugybė tulpių žiedų…

Pasigrožėjus dailiais tulpių žiedais keliausime toliau. Kad alkis netrukdytų džiaugtis įspūdžiais, keliausime į „Šitake“ grybų ūkį „Trubenieki“. Tai didžiausias „Šitake“ grybų augintojas Latvijoje, siūlantis susidomėjusiems pasižvalgyti po ūkį, sužinoti šių grybų auginimo paslaptis, paragauti šviežių „Šitake“ grybų ir pasimėgauti nuostabia grybų sriuba. Ūkis visus metus augina aukščiausios kokybės grybus, kuriuos vėliau pristato prestižiniams Latvijos restoranams ir parduotuvėms.

Toliau keliaujame į ypatingus namus, kuriuose gyvena drugeliai! Čia galėsime pasijusti tarsi tropikuose ir pamatyti drugelių iš Azijos, Pietų Amerikos ir Afrikos sparnų spindesį, sužinoti apie drugelių sandarą ir gyvenimo ciklą, vystymąsi, savybes ir maitinimosi įpročius. Patalpose palaikoma temperatūra ir drėgmė, leidžianti augti atogrąžų augalams ir gėlėms. Išvysime daugiau nei 200 skirtingų augalų rūšių su nuostabiais žiedais ir skaniais vaisiais, susipažinsime su atogrąžų augalų įvairove, sužinosime jų pavadinimus bei pamatysime nuostabius vandens gyventojus. Nuostabūs ir spalvingi atogrąžų miškų gyventojai drugeliai, Tervetėje džiugins pasakomis ir legendomis!

Paskutinė mūsų kelionės stotelė taip pat bus nepaprasta – turėsime galimybę paskanauti ne tik Latvijoje, bet ir Lietuvoje gerai žinomo Tervetės vyno. Kartu su vyndariu pasivaikščiosime po daryklą – pamatysime kur ir kaip gaminamas vynas, galėsime vyndariui užduoti rūpimus klausimus. Sužinosime koks vynas prie kokių patiekalų dera ir paskanausime 4 rūšių vyno su namine duona ir sūriu.

Kupini gerų įspūdžių apie 20.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-05-06 08:30
Grįžimas: 2023-05-06 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Rundalės rūmų sodas – suaugusiems, studentams ir senjorams apie 2 Eur/asm., moksleiviams apie 1 Eur/asm.
 • „Šitake“ grybų sriubos degustacija ir pasakojimas – apie 10 Eur/asm.
 • „Tėrvetės drugeliai“ – suaugusiems apie 4 Eur/asm., senjorams apie 3.50 Eur/asm., vaikams apie 3 Eur/asm.
 • Tervetės vyno degustacija, ekskursija, užkandžiai – apie 10 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.