Trijų vandenų miestas – Klaipėda, pilies muziejus ir sūrio piršteliai!

KAINA
27 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. lapkričio 5 d. kviečiame keliauti į trijų vandenų miestą – Klaipėdą, aplankyti Pilies muziejų ir paskanauti sūrio pirštelių!

6.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į Klaipėdą, kur mūsų lauks ekskursija. Ekskursijos po Klaipėdos senamiestį metu būsime supažindinti su didingais seniausio Lietuvos miesto istorijos puslapiais, Teatro aikšte – Klaipėdos miesto širdimi, paklaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais, pamatysite laivą „Meridianas“, kuris šiandien yra paverstas prabangiu restoranu. Taip pat, susipažinsime su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra – „Katinas su džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Be to, sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys.

Po ekskursijos galėsime paskanauti jau daug metų Klaipėdą garsinančių sūrio pirštelių, menininkų mėgstamame senamiesčio bare.

Pažintį su trijų vandenų miestu tęsime keliaudami prie jo įsikūrimo vietos – Piliavietės ir kruizinių laivų terminalo. Pilies muziejus yra įsikūręs Klaipėdos senosios, vandens griovių apsuptos, XIII a. pilies griuvėsių viduje. Autentiškose XVI-XVIII a. poternose susipažinsite su pilies ir miesto raida. Pamatysite piliavietėje ir senamiestyje rastus ir eksponuojamus archeologinius radinius, dokumentus, Klaipėdos miesto antspaudus, rekonstruotus XVII a. kostiumus. Išvysite Renesansinės Klaipėdos simbolį – pilyje rastą XVI a. vidurio auksinį žiedą su brangakmeniu bei XVII a. antrosios pusės Klaipėdos pilies ir miesto maketą. Ekskursijoje po Pilies muziejų sužinosite daug pikantiškų dalykų apie viduramžių uostamiestį: kada gimė Klaipėdos miestas, kodėl jį įkūrėjai pavadino Memeliu ir kt.

Taip pat aplankysime Muziejų 39/45, kuris įsikūręs po pylimu, buvusios Klaipėdos pilies rytinės kurtinos vietoje, kur karo metais vokiečiai įrengė sprogmenų sandėlį. Šis muziejus pristato Klaipėdos miestui ir kraštui labai svarbų ir skaudų istorijos etapą – Antrąjį pasaulinį karą.

Smagiai ir turiningai praleidę laiką uostamiestyje keliausime link namų. Apie 20 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-11-05 06:30
Grįžimas: 2022-11-05 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Pilies muziejus ir Muziejus 39/45 – 4 Eur/asm. senjorams, moksleiviams – 2 Eur, gidas apie 20 Eur grupei.
 • Sūrio piršteliai – 6,50 Eur/asm., didelė porcija (6 piršteliai, galima dviems pavalgyt), maža porcija 5 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.