Trakai, Magiškas švytinčių grybų parkas ir kibinų degutacija!

KAINA
31 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. spalio 8 d. kviečiame vykti į Trakų kraštą – apsilankyti didingoje Trakų salos pilyje, paskanauti kibinų ir apsilankyti unikaliame švytinčių grybų pasaulyje!

9.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į Trakus. Gido lydimi, pasivaikščiosime Karaimų gatve, pamatysime karaimų namus, kurių 3 langai tradiciškai žvelgia į gatvę. Šioje gatvėje stovi karaimų maldos namai – Kenesa. Apžiūrime Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo baziliką, Trakų miesto globėjo, Šventojo Jono Nepomuko koplytstulpį. Laisvas laikas kavai, arbatai ar individualiam pasivaikščiojimui.

Po pažinties su Trakų miestu keliausime pasistiprinti. Trakai garsėja ir karaimų palikimu – tradiciniu maistu – kibinais, todėl ne tik paragausime, bet ir pasimokysime gaminti tradicinius kibinus. Senojoje kibininėje – edukacinė kibinų gamybos ir degustavimo programa. Besiklausant istorijų apie Trakų tradicijas, patys suksime kibinus.

Užsuksime į Salos pilį Galvės ežero Pilies saloje (ekskursija su pilies gidu). Trakai žavi savo unikaliu ežeringu kraštovaizdžiu bei viduramžiais statytu, praeitame amžiuje iš griuvėsių prikeltu pilių kompleksu. Salos pilis – tai lyg reprezentacinė krašto kortelė, kuri šiandien atspindi ne tik materialų architektūrinį, bet ir dvasinį Lietuvos tautos paveldą. Trakų salos pilis – paprastumu bei kukliu puošnumu alsuojantys statiniai – išreiškė pažangiausias XV a. fortifikacijos (gynybos įtvirtinimo) idėjas. Ji laikoma viduramžių gynybinės architektūros šedevru, vienintele vandens pilimi Rytų Europoje.

Toliau keliaujame į mistinę ir magišką vietą – Švytinčių grybų sodą! Keistas grybų pasaulis užburs kiekvieną: norėsite liesti, fotografuoti, filmuoti ir valiūkiškai džiaugtis, tarsi būtumėte pakliuvę į stebuklingą karalystę. Vieni grybai švies, kiti mirksės, treti skleis garsus, o dar kiti – net ir dūmus! Stebėsitės jų dydžiu, nes kai kurie sieks 4 m, o kiti vos nuo žemės atitrūkusias galveles kels pro samanas. Atvėsus orui, moliniame name, prie ugnelės galėsite susišildyti ir pažiūrėti filmą apie grybų pasaulį. Išalkus, skaniais kvapais vilios lauko restoranas „Lesykla“, kuris siūlys paskanauti gardžios „Mona ližė“ picos arba blynų. Veiks ir suvenyrų turgelis. Kol lauksite picos ar rinksitės sau suvenyrus, vaikai galės siausti unikaliame plastikinių kamštelių baseine arba pažaisti Trolių troboje esančiame Lego kambaryje.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-10-08 09:00
Grįžimas: 2023-10-08 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Kibinų sukimo edukacija – apie 14 Eur/asm.
 • Trakų pilies muziejus – suaugusiems apie 10 Eur/asm., studentams, senjorams, mokiniams apie 5 Eur/asm.
 • Trakų pilies gido ekskursija – apie 1.5 Eur/asm.
 • Švytinčių grybų parkas – suaugusiems apie 10 Eur/asm., vaikams (3 – 16 m.) apie 7 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.