Torūnė – gotikinės architektūros perlas Vyslos pakrantėje!

KAINA
129 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. rugsėjo 16–17 d. kviečiame vykti į Torūnę – vieną iš septynių Lenkijos stebuklų, į kraštą, pasižymintį unikalia plytine gotikine architektūra ir stulbinančiomis kryžiuočių pilimis!

1 DIENA

5.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Keliausime per buvusias prūsų genčių žemes, kol pasieksime Golub–Dobžyną. Išvysime įspūdingą kryžiuočių pilį, priklausiusią ne tik Ordino kariams ir vienuoliams, bet ir Lietuvos–Lenkijos karalienėms bei karalaitėms. Aplankysime vidinį kiemą, rūsius, valgomąjį, miegamąjį ir kankinimų kambarį.

Susipažinę su kryžiuočių miestu vyksime į gotikinę Torūnę. Vaikštinėsime po viduramžiais suformuotą, puikiai išsaugotą bei puoselėjamą, architektūros paminklų kupiną senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime XIV a. sukonstruotą senąją rotušę, kuri, miesto svečių nuostabai, nuo viduramžių iki šiandien beveik nepakito. Rokoko stiliaus užuominas gotikiniame mieste išvysime apsižvalgę po Šv. Dvasios bažnyčią, o šalia esančiame žymiausio miestiečio – Mikalojaus Koperniko name susipažinsime su vakarietišką pasaulėvaizdį amžiams pakeitusios asmenybės biografija ir darbais. Į dangų akis kelsime norėdami išvysti ant nestabilaus priemolio sukonstruotą Kreivąjį bokštą, o besidairydami po miestą juosiančią gynybinę sieną pamatysime Tilto vartus – technologinę laikmečio inovaciją. Reikšmingiausią miesto asmenį bei jo darbus dar kartą prisiminsime stabtelėję prie paminklo Mikalojui Kopernikui.

Laisvu laiku galėsite padegustuoti Torūnės alaus, ar paskanauti garsiuosius Torūnės meduolius vienoje iš senamiesčio kavinukių.

Vykstame į nakvynės vietą, viešbutį, įsikūrusį miesto centre.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Važiuojame į Kulmą (Chelmno) – pirmąją kryžiuočių ordino sostinę ir įsimylėjėlių miestą. Šio miesto vyskupui popiežius pavedė karūnuoti pirmąjį ir vienintelį Lietuvos karalių Mindaugą. Ekskursijos metu pasivaikščiosime viduramžius menančiomis gatvėmis, pamatysime beveik visiškai išlikusias 2,2 kilometrus besitęsiančias miesto sienas su bokštais ir svarbiausią statinį – renesansinę rotušę, kuri iš kitų statinių reikšmingai išsiskiria savo formomis.

Apžiūrėję Kulmą (Chelmno), vyksime į Kvidzyną – Pomezanijos regiono istorinį centrą, kuriame stovi vyskupų pilies kompleksas kartu su katedra. Tai – vienas iš įspūdingesnių gotikinės architektūros paminklų Lenkijoje, kurį geriau pažinsime ekskursijos metu. Apžiūrėsime pilies ekspozicijas, kuriomis siekiama supažindinti su Žemutinės Vyslos krašto istorija, paveldu ir kraštovaizdžiu. Vertingiausias Kvidzyno muziejaus eksponatas, be abejo, yra pats pilies pastatas, kuris kartu su istorine Pomezanijos katedra yra vienas iš labiausiai vertinamų sakralinių ir gynybinių viduramžių architektūros paminklų Lenkijoje.

Kupini nepakartojamų įspūdžių apie 1.00 val. nakties grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-09-16 05:00
Grįžimas: 2023-09-17 01:00

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
 • Nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Golub pilis – suaugusiems apie 20 PLN/asm. (4.50 Eur), studentams ir senjorams apie 15 PLN/asm., (3.50 Eur), vaikams iki 16 m. apie 10 PLN/asm. (2.50 Eur), vaikams iki 7 m. įėjimas nemokamas.
 • Vietinis gidas Torūnėje – apie 370 PLN (80 Eur) grupei.
 • Vietinis gidas Kulme – apie 500 PLN (107 Eur) grupei.
 • Kvidzyno pilis (bilietas ir audiogidas) – suaugusiems apie 26 PLN/asm., (9 Eur), vaikams, studentams ir senjorams apie 20 PLN/asm. (4.50 Eur).
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.