Telšiai, Žemaitijos Nacionalinis parkas ir Šaltojo karo muziejus!

KAINA
21 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. lapkričio 8 d. kviečiame keliauti pasigrožėti nepaprastais gamtos vaizdais Žemaitijos Nacionaliniame parke, apsilankyti istorijos paslaptis saugančiame Šaltojo karo muziejuje bei susipažinti su Žemaitijos sostine – Telšiais!

7 val. išvykimas iš Panevėžio.

Keliaujame į Žemaitijos sostinę vadinamą Telšē! Pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose Telšiai ir čia buvęs valstybinis dvaras paminėti 1450-aisiais. Dabar Telšiai – miestas su daugiau nei 24 tūkst. gyventojų, pastaraisiais metais stipriai atsinaujinęs ir vis dažniau vadinamas nebe tik Žemaitijos sostine, bet ir vienu gražiausių miestų Lietuvoje. Telšius pietinėje pusėje skalauja ledyninės kilmės Masčio ežeras. Šio vandens telkinio pakrantė pastaraisiais metais gavo labai daug dėmesio – ji buvo visiškai pertvarkyta, čia sukurta pagrindinė, labai moderniai atrodanti miesto poilsio zona. Tai – labai patraukli Telšių vieta, nuo kurios ne tik atsiveria ežero didingumas, bet vietomis matoma ir puiki miesto panorama. Su vietiniu gidu ištyrinėsime Telšius.

Susipažinę su žaviąja Žemaitijos sostine turėsite laisvo laiko pasivaikščioti Masčio ežero pakrante, užsukti į Džiugo sūrio namus, išgerti kavos ar paskanauti žemaitiškos virtuvės patiekalų.

Šaltojo karo muziejus Žemaitijos nacionaliniame parke įrengtas buvusiame Sovietų Sąjungos balistinių raketų šachtiniame paleidimo komplekse. Nuo 1963 iki 1978 metų čia buvo dislokuotos keturios vidutinio nuotolio balistinės raketos SS-4, apginkluotos 2 megatonų galios termobranduolinėmis galvutėmis. Visos raketos buvo nutaikytos į Vakarų Europos miestus. Šios raketos kartu su šalia esančiomis antžeminėmis analogiškų raketų paleidimo aikštelėmis sudarė bendrą sovietinės branduolinės ginkluotės grupuotę Lietuvoje, kuri buvo pajėgi sunaikinti visą Europą. Šiandien šis slaptas objektas atviras lankytojams. Buvusiose raketų ir vidaus įrenginių valdymo aparatinėse įrengta istorinė ekspozicija, pasakojanti apie penkis dešimtmečius trukusį Šaltajį karą – vieną garsiausių bei pavojingiausių karinių konfliktų žmonijos istorijoje.

Leisimės tyrinėti nepaprasto grožio Žemaitijos nacionalinio parko. Galėsime apžiūrėti pačias gražiausias Platelių ežero vietas atsiveriančias nuo apžvalgos aikštelės, pasivaikščiosime po Platelių dvaro parką ir pamatysime storiausią ąžuolą… Vietinė gidė supažindins mus ne tik su nepaprasta parko gamta, bet ir Platelių ežerą supančiomis legendomis ir mitais…

Kupini gerų įspūdžių apie 20.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-11-08 07:00
Grįžimas: 2020-11-08 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Šaltojo karo muziejaus lankymas ir ekskursija – 3-5 Eur/asm.
 • Ekskursija su vietiniu gidu po Telšių miestą – apie 2 Eur/asm.
 • Ekskursija po Žemaitijos Nacionalinį parką – 2 Eur/asm.
 • Žemaitijos Nacionalinio parko lankytojo bilietas – apie 1 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.