Tauragė, advento vainiko dirbtuvės ir Lietuvininkų valgiai!

KAINA
32 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. lapkričio 25 d. kviečiame kartu pradėti ruoštis gražiausioms metų šventėms ir nusipinti namų puošmeną – advento vainiką, apsilankyti Tauragės pilyje–muziejuje, susipažinti su Lietuvininkų valgiais bei sočiai ir skaniai prisiragauti!

8.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Tauragė – Jūros upės kairiajame krante įsikūręs miestas. Keliaujame į Tauragės centre stovintį pastatų ansamblį, vadinamą Tauragės pilimi. Ši pilis yra buvusi ir muitinė, ir kalėjimas, ir psichiatrinė ligoninė, bet ji niekada neatliko pilims būdingų funkcijų, nes ir statyta tik XIX a. viduryje. Lankysimės šiuo metu pilyje įsikūrusiame Tauragės krašto muziejuje „Santaka“. Vedami muziejaus gido aplankysime archeologijos, istorijos, etnografijos, gamtos ekspozicijas, fotogaleriją, apžiūrėsime pilies menes, Antano Bagdono tautodailės darbų ekspoziciją.

Toliau mūsų lauks kūrybiška edukacija. Vienas iš svarbiausių advento simbolių yra iš visžalių medžių šakelių nupintas ir natūraliomis detalėmis puoštas vainikas. Charizmatiškos edukatorės pagalba, kiekvienas nusipinsime po kvapnų ir gražų vainiką. Kol pinsime, susipažinsime su advento vainiko simboline reikšme, kilmės istorija, puošimo tradicija. Neribokite savo kūrybiškumo, savo pačių nusipintą ir dekoruotą advento vainiką parsivešite į namus, kad jis puoštų ir džiugintų visą šventinį laikotarpį.

Toliau mūsų laukia pažintis su Lietuvininkų valgių ypatumais! Ypatingoje vietoje, ant Jūros upės kranto, Karšuvos girios pakraštyje, Mažosios Lietuvos širdy – Mociškių palivarko sodyboje mūsų lauks 19 a pabaigoje – 20 a. pradžioje kiekvieno lietuvininko šeimoje valgyti pietūs: mažlietuviškas šiupinys, kuchenas (dažniausiai štrudelis) ir kafija (gilių kava). Sočiai prisiragavę sužinosime apie tradicinius šio krašto patiekalus, jų skirtumus ir panašumus su Lietuvių, Žemaičių bei Vokiečių patiekalais. Išgirsime kaip buvo medžiojamos meškos ir jei pavyks, galėsime patys išbandyti medžioklės priemones.

Po įspūdžių kupinos dienos apie 20.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-11-25 08:00
Grįžimas: 2023-11-25 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Tauragės krašto muziejus „Santaka“ – apie 3 Eur/asm.
 • Advento vainiko dirbtuvės – apie 8 Eur/asm.
 • Lietuvininkų valgiai – suaugusiems apie 10 Eur/asm., vaikams apie 9 Eur/asm.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.