Tartu, AHHA mokslo centras, Ledynmečio muziejus ir Neonijos pasaulis!

KAINA
115 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. spalio 21 – 22 d. kviečiame įsisukti į kultūros, mokslo ir meno viesulą! Pasivaikščioti po kvapą gniaužiančiais pasakojimais ir legendomis apipintą Valmierą bei aplankyti seniausią miestą Baltijos šalyse – Tartu, kur įsikūrę bene įdomiausi ir moderniausi muziejai!

1 DIENA.

6.30 val. Išvykstame iš Panevėžio.

Toliau mūsų laukia trumpa pažintis su didžiausiu Vidžemės miestu – Valmiera, įsikūrusiu prie Rygos – Tartu plento ir geležinkelio. Per miestą teka upė Gauja. Nedidelis, Gaujos pakrantėje įsikūręs Valmieros senamiestis žaviai kontrastuoja su šalia kunkuliuojančiu energingu miesto gyvenimo ritmu. Senamiesčio centre yra Livonijos ordino pilies griuvėsiai, 1283 m. pastatyta ir iki šiol savo viduramžiškos išvaizdos nepraradusi Šv. Simono bažnyčia.

Laisvas laikas pietums ar savarankiškam pasivaikščiojimui po miestą.

Fantasyland „Neonija“ – tai vieta, nukelianti į svajonių pasaulį. Apie 250 kvadratinių metrų plote sukurta ekspozicija, kuri priverčia sustoti ir atsiriboti nuo kasdienio šurmulio. Vaikščiodami po „Neoniją“ išgirsime paukščių giesmes, vandens šniokštimą. Išvysime unikalius ir „gyvus“ vandens paveikslus. Apsilankysime urve, kuriame sienų raštai saugo šimtmečio meilės istoriją. Čia gyvenantys gyventojai beveik nematomi, bet galbūt turėsime galimybę juos pamatyti! Neono galia slypi ore sklindančiose vibracijose, žavesyje, garsuose ir ryškiose spalvose, tai ir paverčia šią vietą tokia ypatinga!

Atvykstame į Tartu. Pažintį su Tartu pradėsime ekskursiją po senamiestį: Rotušės aikštė, Šv. Jono bažnyčia, akmenimis grįstos gatvelės vedančios prie daugybės muziejų ir žavingų mažų kavinukių, Tartu universiteto (statyto 1799m) pastatų kompleksas, Šv. Antano gildija – puoselėjanti istorinių Hanza laikų gildijos tradicijas, paminklas Tartu universiteto įkūrėjui švedų karaliui Gustavui II Adolfui, Tomemegi kalva su „Toravere“ observatorija, „Velnių“ ir „Angelų“ tiltai.

Atvyksime į viešbutį. Įsikūrę viešbutyje turėsime laisvo laiko, pasivaikščioti Tartu miesto gatvelėmis, pavakarieniauti. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA.

Pusryčiai viešbutyje.

Apsilankysime mokslo centre „AHHA“. Tai didžiausias tokio tipo centras Baltijos šalyse. Jo tikslas – įvairaus amžiaus lankytojus įdomiai ir žaismingai supažindinti su mokslu bei technologijomis, suteikti galimybę eksperimentuoti. Centras turi 4D kino teatrą, planetariumą, siūlo dviračiu pasivažinėti palubėje ištiestu lynu, iš arti stebėti skruzdėlyno gyvenimą ir t.t.

Paskutinė mūsų stotelė Tartu bus Ledynmečio centras – tai įspūdžių kupinas patirties centras visai šeimai, kuriame laukiami tiek dideli, tiek maži draugai. Ten bus atradimo džiaugsmo įvairaus amžiaus lankytojams! Tai unikalus turistinis objektas, užimantis 2200 kv. m plotą, išsidėstęs per 3 aukštus su mokomosiomis ir programinėmis ekspozicijomis, įspūdinga garso ir vaizdo medžiaga bei nepaprastais eksponatais – ledynmečio gyvūnais.

Turiningai praleidę savaitgalį apie 22.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-10-21 06:30
Grįžimas: 2023-10-22 22:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Aksi Ledynmečio muziejus – apie 10 Eur/asm., moksleiviams, studentams ir senjorams apie 7 Eur/asm. Grupei iki 25 žmonių gidas 50 Eur.
 • AHHAA mokslo centras – apie 12 Eur/asm.
 • Neonijos muziejus – apie 3 Eur/asm., vaikams iki 2 m. – nemokamai.
 • Ekskursija Valmieroje – grupei apie 30-40 Eur.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.