Tarpukario romantika Kaune ir audringa meilė operetėje „Silva“

KAINA
26 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. sausio 21 d. kviečiame keliauti į romantiškąjį Kauną – pasivaikščioti po senamiestį, sužinoti apie meilę, flirtą ir kitas linksmybes tarpukariu bei išvysti meilės kupiną operetę „Silva“ Kauno valstybiniame muzikiniame teatre!

11.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Keliaujame į Istorinę Prezidentūrą, kur sudalyvausime įtraukiančioje edukacijoje. Pažintis, meilė, vestuvės – labiausiai intriguojantys šeimos kūrimo etapai. Edukacinio užsiėmimo metu sužinosime, kaip tarpukariu buvo rašomas meilės laiškas, ką reiškė merginai padovanota rožė, lelija ar kita gėlė, kaip ant voko klijuoti pašto ženklą, kad adresatas neatplėšęs žinotų jo turinį. Sužinoję keletą žymių ano meto porų meilės istorijų bei susipažinę su linksmosiomis romantikos taisyklėmis, galėsime retro stiliumi parašyti užšifruotą meilės laišką ar pažinčių skelbimą, kuris, mums pageidaujant, bus paskelbtas muziejaus Facebook paskyroje. O gal pasiseks surasti gyvenimo meilę?!

Susipažinę su tarpukario romantika, turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Kauno Laisvės alėją, išgerti kavos ar pavalgyti netoliese esančiose kavinėse.

Toliau gido lydimi pasivaikštome po Kauno senamiestį, apžiūrime pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas: Kauno pilis, Lietuvos karys, Šv. Jurgio bažnyčia, Bernardinų vienuolyno ansamblis, Kauno rotušė ir jos aikštė, Perkūno namas, Vytauto bažnyčia, Šv. Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Laisvės alėja, Vienybės aikštė…

Keliaujame į Kauno valstybinį muzikinį teatrą žiūrėti operetės „Silva“. Operetės melodraminis siužetas atspindi vieną ryškesnių 1935-ųjų socialinio gyvenimo aktualijų – konfliktą tarp raiškios asmenybės ir snobizmu persmelktos visuomenės, tarp varjetė artistės Silvos ir aristokratų elito, niekinančio sceninį amatą. Kaip ir būdinga žanrui, audringa meilės istorija perpinama smagiais ir intriguojančiais pokštais. Siužetas turi realiais faktais grįstą pagrindą: pagal to meto statistinius duomenis, rinktus nuo 18 amžiaus, su šypsena tenka konstatuoti, kad Austrijoje-Vengrijoje įspūdingas skaičius kunigaikščių, grafų ir baronų buvo susituokę su aktorėmis, dainininkėmis ir varjetė šokėjomis…

Smagiai ir turiningai praleidę laiką Kaune išvyksime namų link. Apie 23.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-01-21 11:00
Grįžimas: 2023-01-21 23:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Edukacinė programa „Romantika tarpukariu: apie meilę, šeimą ir kitas linksmybes“ – suaugusiems apie 5 Eur/asm, senjorams apie 3 Eur/asm.
 • Operetė „Silva“ – 18 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.