Sveikatos parodos Kaune ir intriguojanti operetė „Karaliaus antrininkas“

KAINA
27 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. vasario 26 d. kviečiame keliauti į Kauną – pasivaikščioti po senamiestį, aplankyti net dvi parodas Žalgirio arenoje bei išvysti intriguojančią operetę „Karaliaus antrininkas“ Kauno muzikiniame teatre!

10.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į Kauno Žalgirio areną, kur pakviesime apsilankyti net dvejose parodose! Domitės ir sekate naujausias grožio tendencijas? Siūlome užsukti į parodą „BEAUTY EXPO“ – tai erdvė sutikti grožio srities profesionalus, meistrus, kūrėjus ir tiekėjus. Lankytojams bei dalyviams tai galimybė betarpiškai pabendrauti, užmegzti naudingus kontaktus, pasisemti naujovių bei sužinoti grožio tendencijas.

Rūpinatės savo ir kitų sveikata, švaria ir harmoninga aplinka, domitės ligų prevencija, aktyviu ir sveiku gyvenimo būdu? Tai privalote apsilankyti parodoje „Sveikatos dienos“. Parodos tikslas – kalbėti apie meilę sau, išorinio ir vidinio grožio puoselėjimą, stiprybę burti šeimą, rūpintis jos sveikata, kurti švarią ir harmoningą aplinką.

Pasivaikščioję po parodas, toliau gido lydimi keliaujame į Kauno senamiestį, apžiūrime pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas: Kauno pilis, Lietuvos karys, Šv. Jurgio bažnyčia, Bernardinų vienuolyno ansamblis, Kauno rotušė ir jos aikštė, Perkūno namas, Vytauto bažnyčia, Šv. Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Laisvės alėja, Vienybės aikštė…

Pasigrožėję Kauno senamiesčiu turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po Kauno Laisvės alėją, susišildyti kavos puodeliu ar pavalgyti netoliese esančiose kavinėse.

O toliau mūsų lauks operetė „Karaliaus antrininkas“ – nuostabi įvairialypė muzika, sukurs nuotaikingos pramogos įspūdį bei pakvies pasinerti į jausmingą detektyvą. Čia ir karaliaus dvaras, ir fiktyvi monarchija, persirenginėjimas ir nesusikalbėjimas, įsimylėjėlių pora, charakterinių linksmuolių pora, o viską vainikuoja muzika, kurioje persipynė paryžietiškų dainelių, seno gero Vienos valso ir ugningos lotynų Amerikos šalių melodijos.

Operetės režisierius Kęstutis S. Jakštas sako, kad jos siužetas tik iš pirmo žvilgsnio rodosi nerūpestingai smagus, tačiau jame kalbama apie amžinus dalykus – meilę ir išdavystę, tikras ir netikras vertybes. O dar – čia ryškus visuomeninis socialinis pradas, politinių struktūrų paviršutiniškumas, karjerizmas. Ir nors istorija sena, tačiau aišku, kad niekas nepasikeitė – žmogui su prigimtine sąžine pritapti šiame pasaulyje labai sunku, jis prisitaikėlių ir karjeristų visuomenėje laikomas autsaideriu. Nepaisant to, būtent toks žmogus ir yra laimingiausias, nes tik jis yra žmonijos progreso variklis. Tačiau juk tai operetė, ir visagalė čia yra meilė…

Žiūrėdami spektaklį turėsime galimybę paklaidžioti paslaptingame karaliaus dvare, per rakto skylutę pažvelgti į prašmatnios monarchijos užkulisius, pasimėgauti meistriškai sukonstruotais fiktyvių valdžios atstovų šaržais, susipažinti su netikėtų įsimylėjėlių bei charakteringų linksmuolių poromis.

Smagiai ir turiningai praleidę laiką Kaune išvyksime namų link. Apie 23.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-02-26 10:00
Grįžimas: 2023-02-26 23:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Sveikatos dienos 2023 – lankymas nemokamas.
 • Beauty Expo 2023 – lankymas nemokamas.
 • Operetė „Karaliaus antrininkas“ – 18 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.