SPA malonumai Jūrmaloje, Jaunpils pilis ir viduramžių puota!

KAINA
105 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. vasario 18 – 19 d. kviečiame keliauti į vieną populiariausių Latvijos kurortų Jūrmalą, atsipalaiduoti ant jūros kranto stovinčiame nuostabiame 5 žvaigždučių viešbutyje „Baltic Beach Hotel & SPA“! Taip pat užsuksime į Rundalės rūmus bei sudalyvausime viduramžių puotoje Jaunpils pilyje!

8 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atyksime į Rundalę – Latvijos baroko perlą ir Kuržemės hercogo Ernsto Johano Birono – Rusijos carienės Anos Ivanovnos favorito – vasaros rezidencija. Šie baroko epochos rūmai neįsivaizduojami be prancūziško sodo, turinčio rodyti meno pergalę prieš gamtą. Parką kaip ir rūmus projektavo Frančeskas Bartolomėjus Rastrelis. Dar 1737 metais į parką atvežtos pirmosios rožės. Tada jos buvo prabanga, o dabar jų čia auga daugybė. Rūmus supa net 600 senųjų rūšių ir apie 1,5 tūkst. naujai išvestų rožių rūšių. Mūsų lauks ekskursija po prabanga žėrinčius rūmus.

Atvyksime į vieną iš gražiausių Latvijos kurortų – Jūrmalą. Pasivaikščiosime pagrindine Jomas gatve, praeisime pro Dzintari kultūros ir pramogų rūmus. Susipažinsime su labiausiai lankomu Jūrmalos simboliu vėžliu ir kitomis kurorto grožybėmis.

Apsigyvensime viename prabangiausių viešbučių Jūrmaloje „Baltic Beach Hotel & SPA“. Tai 5 žvaigždučių viešbutis įsikūręs unikalioje vietoje, kopose ir pušyno apsuptyje. Viešbutyje, iš kurio atsiveria panoraminiai Baltijos jūros vaizdai, galėsime atsipalaiduoti ir pasimėgauti SPA centre. Tai vienintelis sertifikuotas medicininis SPA centras Latvijoje! Kuris siūlo daugiau nei keturis šimtus atsipalaidavimo, grožio, detoksikacijos procedūrų ir visa tai pritaikyta pagal kiekvieno kliento individualius poreikius. Galėsime nemokamai 2 valandas naudotis vandens ir poilsio centru su 25 m šildomu jūros vandens baseinu, romėnų garų, himalajų ir kedro medienos pirtimis, vaikų baseinu, kriokliu, povandeniniais masažiniais purkštukais ir naujoviška treniruoklių sale.

2 diena.

Ankstyvi pusryčiai.

Sočiai papusryčiavę, dar galėsime pasilepinti SPA centre, kuriame yra nemokamai skirtos dvi valandos (užsirezervuoti laiką iš vakaro). Ar tiesiog pasivaikščioti pajūriu, įkvėpti gaivaus jūros aromato.

Atsipalaidavę po SPA procedūrų vyksime namų link, bet dar ne viskas! Aplankysime Jaunpilis pilį, tai viena iš nedaugelio viduramžio pilių, kuri puikiai išlaikė savo pirminę išvaizdą. Ši pilis, kurią 1301 m pastatė Livonijos ordino magistras Gotfrydas fon Roga, buvo Livonijos ordino tvirtovė. Daugiau kaip 300 metų pilį valdė fon Rekų giminė. Jaunpilio pilyje gyva viduramžių dvasia. Mūsų lauks nepaprasta teatralizuota ekskursija – kartu su personažais leisimės į tikrus nuotykius, tuo pat metu sužinosime visas pilies paslaptis ir netgi rankose palaikysime tikrus ginklus…

Po ekskursijos sudalyvausime viduramžių puotoje… Visa tai skanausime viduramžių smuklėje, kurios atmosfera mus nukels į tuos laikus, kai čia pietaudavo riteriai… Žvakių šviesoje ir skambant senovinei muzikai vaišinsimės viduramžių patiekalais – skanausime krosnyje keptas pikantiškas vištienos šlauneles, keptus kraujinius vėdarus, keptas su lupenomis bulves, virtus žirnius, raugintus kopūstus su kmynais, sezoninių daržovių salotų, naminės duonos, obuolių pyrago su cinamonu, meduolių, naminio vyno ir rožių vandens…

Kupini gerų įspūdžių apie 18 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-02-18 08:00
Grįžimas: 2023-02-19 18:00

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • 1 nakvynė dviviečiame kambaryje 5* viešbutyje su pusryčiais.
 • 2 valandos nemokamo SPA.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Teatralizuota ekskursija pilyje (vienuolio pasakojimai) – suaugusiems apie 7 Eur/asm.; studentams apie 4 Eur/asm. (vietinio gido teatralizuota ekskursija visai grupei apie 50 eur)
 • Viduramžių puota (vištiena, vėdarai, bulvės, virti žirniai, daržovės, duona, pyragas, meduoliai, naminis vynas, rožių vanduo) – apie 13 Eur/asm.
 • Rundalės pilies lankytojo bilietas - apie 10 Eur/asm. Gidas 50 Eur grupei iki 30 asmenų.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.