Smėlio skulptūros Jelgavoje, Jūrmala ir „Šitake“ grybai!

KAINA
29 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. birželio 3 d. kviečiame keliauti į Tarptautinį smėlio skulptūrų festivalį Jelgavoje, paplaukioti laivu Driksos ir Lielupės upėmis, paragauti gardžiųjų „Šitake“ grybų ir pasimėgauti Jūrmalos teikiamais malonumais!

7.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Keliausime į „Šitake“ grybų ūkį „Trubenieki“. Tai didžiausias „Šitake“ grybų augintojas Latvijoje, siūlantis susidomėjusiems pasižvalgyti po ūkį, sužinoti šių grybų auginimo paslaptis, paragauti šviežių „Šitake“ grybų ir pasimėgauti nuostabia grybų sriuba. Ūkis visus metus augina aukščiausios kokybės grybus, kuriuos vėliau pristato prestižiniams Latvijos restoranams ir parduotuvėms.

Po gardžio degustacijos leisimės į pažintį su Jelgava plaukdami laivu Driksos ir Lielupės upėmis… Gėrėsimės Jelgavos panorama ir džiaugsimės atėjusia vasara.

Tęsime kelionę po Jelgavos miestą, kuris yra ketvirtas didžiausias Latvijos miestas, turintis 61 000 gyventojų. Jelgava įkurta 1265 metais, o miesto teisę ir herbą įgijo 1573 metais. Jelgava yra didžiausias miestas Žiemgalos regione. Tai Kuržemės ir Žiemgalos hercogystės sostinė (nuo 1578 iki 1795 metų). Aplankysime Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedrą, Jelgavos senamiestį, 50 metrų Šv. Trejybės bažnyčios bokštą, iš kurio galėsime pasigrožėti Jelgavos panorama ir kitomis miesto grožybėmis…

O dabar keliaujame į Pašto salą. Miesto centre, tarp Lielupės ir Driksos upių, esanti sala, į kurią veda įspūdingas pėsčiųjų tiltas, jau spėjo tapti mėgstama jelgaviečių laisvalaikio praleidimo vieta ir turistų traukos centru. Šiandien čia visų laukia įspūdingas reginys – TARPTAUTINIS SMĖLIO SKULPTŪRŲ FESTIVALIS. Tai seniausias ir didžiausias smėlio skulptūrų festivalis Baltijos šalyse. Virš 20 pasaulyje pripažintų skulptorių kurs smėlio skulptūras iš 14 000 tonų smėlio. Šių metų smėlio skulptūrų festivalio tema – „Vasaros ženklai“. Įvairių šalių meistrai jiems paruoštame smėlyje kurs šedevrus. Galėsite iš arti stebėti skulptūrų kūrimo procesą. Graži šventė, originalios nuotraukos, puiki nuotaika…

Keliaujame į Jūrmalą – didžiausią Baltijos valstybių kurortinį miestą, kurį nuo seno garsina švelnus klimatas, jūra, sveikas oras, medicininis dumblas ir mineraliniai vandenys. Ypatingo patrauklumo kurortui suteikia 32 km ilgio balto smėlio paplūdimys, platūs pušynai ir natūrali miesto riba – upė Lielupė.

Laisvas laikas Jūrmaloje. Pasivaikščiosite po kurortą, pasigrožėsite praeito šimtmečio pradžioje pastatytais mediniais vasarnamiais ir šiuolaikinės architektūros pastatais, galėsite užlipti į apžvalgos bokštą ar išsimaudyti jūroje…

Kupini įspūdžių vyksime namų link. Grįžimas į Panevėžį apie 21.00 val.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-06-11 07:00
Grįžimas: 2023-06-11 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • „Šitake“ grybų degustacija – apie 10 Eur/asm.
 • Plaukimas laivu – apie 6 Eur/asm.
 • Smėlio skulptūrų festivalis – suaugusiems apie 7 Eur; moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems – apie 4 Eur, šeimos bilietą galima įsigyti už 15 Eur.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.