Senovės Egipto mumijų tyrimai ir iliuzijų paslaptys Vilniuje!

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. lapkričio 13 d. kviečiame nors trumpam pamiršti žvarbų rudenišką orą, pasineriant į Egipto ir mumijų paslaptis, meno grožį ir interaktyvias pramogas Iliuzijų muziejuje!

7.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į didingąją mūsų sostinę – Vilnių. Ekskursijos metu užsuksime į paslaptingą Užupio respubliką. Pasigrožėsime per penkis šimtmečius beveik nepakitusia Šv. Onos bažnyčia, kuri yra vienas gražiausių ir, ko gero, garsiausių Vilniaus statinių. Tai vėlyvosios gotikos šedevras. Ją gaubia daug legendų. Šalia Bernardinų istorinis – architektūrinis ansamblis – unikalus Vilniaus senamiesčio urbanistinis kompleksas. Be visiems puikiai žinomų, Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) ir Šv. Onos, bažnyčių, jį papildo dar ir bernardinų vienuolynas. Apžiūrėsime vieną iš Vilniaus simbolių – Aušros vartus. Priešingai nei daugelis mano Aušros vartai yra susiję ne su tikėjimu, o su karu – Aušros vartai yra gynybinės sienos dalis. Aplankysime stiklo kvartalą. Stiklo kvartalo pavadinimas gimė 2018 m., susikūrus tvirtai bendruomenei, primindamas laikus, kai čia driekėsi net trys gatvės, kurioms buvo suteiktas „stiklo“ pavadinimas; Stiklo 1-oji, Stiklo 2-oji ir Stiklo 3-oji g.

Laisvas laikas papietauti ar atsigerti kavos, arbatos.

Keliaujame į Istorijų namus, kur pamatysime ir patirsime prie Neries patekėjusią Egipto saulę! Dar niekada tiek daug Lietuvoje saugomų Egipto artefaktų nebuvo atsidūrę po vienu stogu! Istorijų namų gidas mums atskleis parodos „Ką slepia sarkofagas? Senovės Egipto mumijų tyrimai“ išskirtinumą, kuo pasaulio mokslininkų bendruomenę nustebino Lietuvoje apsigyvenusios mumijos bei papasakos kokių nuotykių per šimtmečius patyrė mūsų keliautojai ir tyrinėtojai. Ekskursijos metu apžiūrėsime Senovės Egipto mumijos, eksponuojamos kartu su įvairiais objektais, lydėjusiais mirusįjį į pomirtinį pasaulį. Eksponatai supažindins su senovės egiptiečių pastangomis nugalėti mirtį, pomirtinio pasaulio vaizdiniais, magiškomis įkapėmis, mumifikavimo paslaptimis, Senovės Egipto dievais, hieroglifų rašto pavyzdžiais. Taip pat galėsime apžiūrėti ir kitas, Istorijų namuose veikiančias parodas bei atsigerti kavos su skanėstu įsikūrusioje „Eskedar Coffee“ kavinukėje.

Pabuvoję Egipte bei apžiūrėję išskirtines parodas, toliau keliausime kur iliuzijos persipina su mokslo išradimais ir menu: fizika ir optika eksponuojama kartu su mįslingais meno kūriniais ir klasikinėmis paslaptimis. VILNIL iliuzijų muziejuje išskirtinę edukacinę patirtį praturtins interaktyvios pramogos – piešimas šviesa, šešėlių kūrimas ir nepamirštamos akimirkos pasaulyje aukštyn kojomis, o mus lydintis muziejaus gidas atskleis neįtikėtino iliuzijų pasaulio paslaptis. Nesidrovėkite išsitraukti mobiliųjų telefonų ir pasidaryti nepakartojamų, paslaptingų ir logiškai nesuvokiamų nuotraukų!

Po ekskursijos galėsime apsilankyti savo unikalumu ir nepaprastu interjeru stebinančioje „2D Café“ kavinėje.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-11-13 17:30
Grįžimas: 2022-11-13 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Istorijų namai – suaugusiems apie 6 Eur/asm.; mokiniams, studentams ir senjorams apie 3 Eur/asm. Gido paslauga 15 Eur grupei.
 • VILNIL iliuzijų muziejus – suaugusiems apie 12 Eur/asm.; mokiniams, studentams, senjorams apie 9 Eur/asm.; ikimokyklinio amžiaus vaikams apie 4 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.