Senasis Talinas, vaizdingoji Saremos sala ir maisto festivalis!

KAINA
129 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. rugsėjo 9-10 d. kviečiame pakeliauti po Estiją – nuostabios gamtos, kvapą gniaužiančių salų, įdomios istorijos bei modernių muziejų kupiną šalį!

1 DIENA

5.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Vykstame į Virtsu uostą. Plaukiame keltu į Muhu salą, kurią pervažiavę pasieksime ir Saremą – didžiausią ir gražiausią Estijos archipelago salą. Tarp Muhu ir Saremos salų yra Vaike Vain sąsiauris, kurio salelėmis nutiestas kelias yra pagrindinis būdas patekti į Saremą. Estijos salos garsėja mediniais vėjo malūnais ir senomis bažnytėlėmis. Važiuodami pamatysime Muhu saloje esančią Šv. Kotrynos bažnyčią ir Saremos saloje stovinčią mažą Karjos miestelio bažnytėlę.

Apsilankysime Anglos kaimelyje įsikūrusiame vėjo malūnų komplekse, kur stovi penki mediniai vėjo malūnai. Galėsite pažiūrėti, kaip veikia malūnai, susipažinti su malūnų viduje esančiais mechanizmais ir paragauti Saremos saloje kepamos duonos.

Po apsilankymo malūnuose vykstame ant Pangos skardžio – tai 20 m aukščio skardis, nuo kurio atsiveria Baltijos jūros panorama.

Atvykstame į salos sostinę Kuresarę, kur apsilankysime XIV a. vyskupų pilyje-tvirtovėje*. Vienoje geriausiai išsilaikiusių tvirtovių Baltijos šalyse. Pilyje įkurtame muziejuje galima susipažinti su Saremos istorija ir gamta.

Prisiregistruojame viešbutyje.

Laisvas laikas po Kuresarę. Kviečiame sudalyvauti kasmetiniame maisto festivalyje, kurio metu galėsite ne tik sužinoti apie maisto gaminimą ir tradicijas Saremos saloje, bet ir paragauti vietinių gamybos gėrimų. Rugsėjo 7-17 dienomis vykstantis maisto festivalis jus kvies su įdomia programa. Turėsite progą pamatyti demonstruojamus produktus, sudalyvauti jų degustacijose. Pagrindinėje gatvėje šurmuliuos nuotaikinga mugė, veiks originialios amatų dirbtuvės.

Susipažinsime su salos maisto kultūra ir vietinių šefų patiekalais, pagamintais iš saloje užaugintų produktų.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Išvykdami iš salų dar sustosime prie Kalio meteoritinio kraterio, kurio dugne telkšo žalsvas ežeriukas. Kaali krateris yra aštuntas pagal dydį meteorito suformuotas krateris pasaulyje, be to, vienas vaizdingiausių.

Keltu plaukiame į Virtsu uostą. Vykstame į Taliną.

Pažintį su Talinu pradėsime aplankydami ant Tompea kalvos įsikūrusį ir nepaprastai įdomų gynybinį kompleksą „Kiek in de Kök“. 500 metrų ilgio istorinis muziejaus kompleksas, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į Senąjį Taliną ir iš kurio galima patekti į slaptą požemį. Jį sudaro šeši objektai — Kiek in de Kök bokštas, Mergelės bokštas (Neitsitorn), Arklidės bokštas (Tallitorn), Vartų bokštas (Väravatorn), Bastiono perėjos ir raižyto akmens muziejus. Pasivaikščiosime po paslapčių pilną požemį ar užkopsime į bokštą…

Toliau mūsų lauks ekskursija pėsčiomis po Talino senamiestį: Tompea pilis (dabar dirba parlamentas), Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria vaizdai į senamiestį, į Talino įlanką, rotušė.

Laisvas laikas papietauti, savarankiškai pasivaikščioti po Taliną.

Kupini gerų įspūdžių apie 22.30 val. grįšime į Panevėžį.

KELIONĖS AUTOBUSU KAINA – nuo 129 Eur/asm. (129 Eur/asm. ekonominės klasės viešbutyje, 149 Eur/asm. aukštos klasės viešbutyje).

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-09-09 05:00
Grįžimas: 2023-09-10 22:30

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Keltas į Muhu salą (pirmyn–atgal) – apie 12 Eur/asm.
 • Angla vėjo malūnai – suaugusiems apie 6 Eur/asm., senjorams apie 5 Eur/asm., moksleiviams ir studentams apie 3 Eur/asm. Duonos degustacija – apie 8 Eur/asm. Gidas grupei 30 Eur.
 • Kuresarės vyskupų pilis–tvirtovė – apie 10 Eur suaugusiems, 8 Eur – mokiniams ir studentams.
 • Kiek in de Kök muziejus – apie 14 Eur suaugusiems, 9 Eur – mokiniams ir studentams. Gidas apie 55 eur (grupei iki 25 asmenų).
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.