Salų dvaras su šerkšno kambariu, Lėlių namai ir gardūs „grybukai“

KAINA
27 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. sausio 15 d. kviečiame keliauti į Rokiškio rajoną, susipažinti su įspūdingomis lėlėmis, išsikepti gardžių „grybukų“ ir pabūvoti šerkšno kambaryje pasakiško griožio Salų dvare.

8.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmasis mūsų sustojimas bus „Lėlių namuose“ įsikūręs lėlių teatras „ČIZ“. Mus pasitiks senolis Ąžuolas ir greituolė Gilė, lapė ir gandras, žąsys ar dvaro šuo – špicas Pūkis. Visos lėlės ir įvairūs spektakliuose naudojami daiktai yra sukurti ir pasiūti pačių teatro aktorių rankomis. Muziejuje esančią lėlių kolekciją sudaro apie 1500 lėlių iš viso pasaulio. Čia esama įvairių lėlių: su mimika, rankų darbo ir tradicinių užsienio šalių lėlių. Visos jos turi savą atsiradimo muziejuje istoriją.

Vyksime į Juodupės baravykų ir šakočių namus kur patys pabandysime pasigaminti bei glazūruoti baravykus. Iš tešlos lipdysime grybukus, tepsime juos glajumi ir besimėgaudami savo darbu skanausime pačių pasigamintus kūrinius. Bus sunku atsispirti pagal senovinį receptą gaminamų gardumynų kerams.

ekantis mūsų sustojimas: Salų dvaras ir parkas. Kuris yra didžiausioje ežero saloje, į kurią žvelgiant iš paukščio skrydžio matomi Lietuvos valstybės kontūrai. Šie Salų dvaro klasicistiniai rūmai jau ne vieną šimtmetį skaičiuoja, kuriuos statė kartu su Bona Sforca į Lietuvą atvykę garsios italų giminės atstovai Morikoniai. Vėliau rūmai visoje Lietuvoje garsėjo kaip prabangiausių ir geriausių puotų, kurias organizavo Tyzenhauzai, vieta, kur pakliūti galėjo toli gražu ne bet kas. Salų parkas – vienas iš seniausių Lietuvoje. Beje, Salų dvare filmuotas J. Krisiūno filmas „Širdys“.

Savo piešinį galiu suvalgyti?! Tikrai taip! Salų dvare turėsime tapybos šokoladu užsiėmimą, kurio metu nutapysime nedidelį skanų piešinį.

Kaip gi žiema be sniego. Rūmų rūsyje įsikūręs šerkšno kambarys, kuriame svečius mielai priims pati Ledo karalienė. Čia rasime linkėjimus ir slapčiausius norus vežiojantį traukinuką, pamatysime miegantį angelų miestą, pasisūpuosime Kalėdiniame krėsle, susipažinsime su išdykėliu barsuku, pamatysime lapę, saugančią miegančios snieguolės erškėčiais apipintas kambario duris.

Parke yra apsigyvenusios Alpakos ir stručiai.

Kupini gerų įspūdžių apie 20.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-01-15 08:30
Grįžimas: 2023-01-15 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Salų dvaro lankymas – 3 Eur/asm.
 • Tapyba šokoladu – 6 Eur/asm. Grupės dydis nuo 5 iki 30 žmonių.
 • Šerkšno kambarys – 2 Eur/asm.
 • Lėlių namai – 3 Eur/asm.
 • Grybukų kepimo edukacija – apie 8 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.