Rundalės sodo festivalis, plaukimas laivu ir Šitake grybai!

KAINA
28 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. liepos 1 d. kviečiame pasigrožėti Rundalės sodais kasmetinio festivalio metu, kai visu gražumu pražysta rožės, pasiplaukioti laivu ir paskanauti Šitake grybų!

7.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Kad alkis netrukdytų džiaugtis įspūdžiais, keliausime į „Šitake“ grybų ūkį „Trubenieki“. Tai didžiausias „Šitake“ grybų augintojas Latvijoje, siūlantis susidomėjusiems pasižvalgyti po ūkį, sužinoti šių grybų auginimo paslaptis, paragauti šviežių „Šitake“ grybų ir pasimėgauti nuostabia grybų sriuba. Ūkis visus metus augina aukščiausios kokybės grybus, kuriuos vėliau pristato prestižiniams Latvijos restoranams ir parduotuvėms.

Po degustacijos leisimės į pažintį su Jelgava plaukdami laivu Driksos ir Lielupės upėmis… Gėrėsimės Jelgavos panorama ir džiaugsimės vasara.

Kelionė į Latvijos Versalį – Rundalės rūmus, projektuotus žymaus italų architekto B.Rastreli. Čia yra 138 kambariai, kurių interjerai atkurti iki smulkiausių detalių. Atkurti tiek reprezentaciniai kambariai ir salės, tiek asmeniniai apartamentai, hercogienės buduarai ir kita. Baroko epochos rūmai neįsivaizduojami be prancūziško parko ypatingai suformuotų želdinių, rodančių meno pergalę prieš gamtą. Rastreliui pavyko jame suprojektuoti sudėtingą alėjų, pergolių ir bosketų labirintą, baseiną juosiančius ornamentinius parterius, suformuotus iš apkarpytų buksmedžių krūmelių. Baroko stiliaus sode – būtina gėlė rožė. Čia yra puikus rožynas, niekuo nenusileidžiantis kitiems Europos rožynams. Visas rožynas užima apie 2,3ha. Rožyne auga neįtikėtinai gausi rožių kolekcija – apie 2500 veislių ir rūšių rožių, pasodinta apie 12000 rožių krūmų. Modernios rožės susodintos pagal spalvą arba šalį iš kurios yra kilusios. Neapsakomas grožis ir aromatas tarsi užburia.

O šiandien Rundalės rūmų parkas kvies kartu švęsti 15-ąją Sodo šventę. Šventės metu galima ne tik apžiūrėti sodą, bet ir sužinoti bei išmokti ko nors naujo, pasimėgauti muzikiniais ir teatro pasirodymais, įsigyti rožių ar kitų sodo augalų, vietinių amatininkų produkcijos.

Kupini gerų įspūdžių apie 20.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Reikalingi asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-07-01 07:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • „Šitake“ grybų sriubos degustacija ir pasakojimas – apie 10 Eur/asm.
 • Plaukimas laivu – apie 6 Eur/asm. (kaina priklauso nuo grupės dydžio).
 • Rundalės rūmai – apie 10 Eur suaugusiems, 8,5 Eur studentams, 4-5 Eur mokiniams. (Gidas apie 2,5 Eur/asm.+1,50 Eur/asm. už ausinukus).
 • Rundalės sodo festivalis – apie 6 Eur suaugusiems, apie 3 Eur senjorams, apie 1 Eur mokiniams.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.