Rudeninė Ryga ir šiuolaikinio baleto spektaklis „Peras Giuntas“!

KAINA
29 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. spalio 29 d. kviečiame keliauti į grožiu užburiančią Rygą bei skambant garsiojo kompozitoriaus Edvardo Griego muzikai, išvysti nepaprastą šiuolaikinio baleto spektaklį „Peras Giuntas“!

8.00 val. Išvykimas iš Panevėžio.

Pirmiausia mūsų lauks įspūdinga ekskursija po grožiu užburiančią Rygą. Romantiškoji Ryga dažnai tituluojama „Baltijos perlu“ ar „Baltijos širdimi“ vilioja turistus pasigrožėti savo senųjų gatvelių tinklu, kur persipina legendos ir realios istorijos. Neliksime abejingi Juodagalvių namams, senosioms bažnyčioms kupinoms paslapčių ir erdvioms aikštėms. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kad alkis neužgožtų įspūdžių, turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Rygos senamiestį ir nueiti į vieną iš daugelio jaukių kavinukių.

Keliaujame į nuostabųjį Nacionalinį Rygos baleto ir operos teatrą, kur skambant užburiančiai Edvardo Griego muzikai, išvysime Edvardo Clugo siužetinį baletą, pagal Henriko Ibseno penkių veiksmų eiliuotą dramą „Peras Giuntas“. Po ilgų kelionių ir nuotykių, jau senas vyras, oportunistinio pasaulio keliautojas Peras Giuntas, grįžta namo į Norvegiją, kad pagaliau susitiktų su mylimąja Solveiga, kuri ištikimai jo laukė visą savo gyvenimą ir yra vienintelė, kuri dar gali išgelbėti Pero sielą. Pirmasis baleto veiksmas primena pasaką ir yra kupinas romantiškų fantazijų, o antrasis – labiau filosofinis, perteikiantis gilesnius personažų asmeninius išgyvenimus. Nebūtų klaida teigti, jog jame perteikiama realistinė romantinių jaunystės polėkių atomazga.

Po įspūdžių kupinos dienos apie 20.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-10-29 08:00
Grįžimas: 2023-10-29 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Operos bilietas – apie 15-30 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.