Rudeninė Ryga ir nepakartojamas baletas „Žizel“!

KAINA
23 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2021 m. lapkričio 27 d. kviečiame keliauti į nepakartojamą Adolphe’o Adam‘o baletą „Žizel ir pasivaikščioti po Baltijos perlą – Rygą!

12.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į Rygą, leidžiamės į ekskursiją. Ryga didžiausias Baltijos šalių miestas, didžiausia Baltijos šalių sostinė graži visais metų laikais. Keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą. Turėsime laisvo laiko pasivaikščioti, ar tiesiog ramiai pasėdėti jaukioje senamiesčio kavinukėje su šiltos kavos puodeliu.

„Žizel“ – vienas seniausių išlikusių baleto spektaklių (premjera Paryžiaus Karališkoje muzikos akademijoje įvyko 1841 m.), jungiantis realius ir fantastinius elementus. Didikas Albertas (susižadėjęs su kita), susižavi Žizel ir tikina ją mylintis. Žizel beviltiškai įsimylėjęs Hilarionas ją įspėja, kad nepasitikėtų Albertu, bet ji neklauso… Tiesai išaiškėjus Žizel neištveria išdavystės ir miršta iš sielvarto, tačiau istorija tuo nesibaigia…

Pagal seną legendą vilisės yra nekaltos mergelės prieš mirtį taip ir nespėjusios ištekėti. Naktimis vilisės pakyla iš kapų ir jeigu smalsus jaunuolis jas pastebi, šios nepaleidžia jo iš šokio siautulio iki pat mirties… Žizel po mirties irgi tampa vilise ir į kapines užklydus Albertui turi pasirinkti – ar nužudyti ją išdavusį mylimąjį, o gal leisti jam gyventi? Ar galima atleisti išdavystę?

Pasigrožėję nuostabiu baletu, kelionę užbaigsime vykdami namo. Apie 00.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

SVARBU!
Į Latviją be apribojimų ir izoliacijos gali atvykti:
a) Europos vaistų agentūros ar Pasaulio sveikatos organizacijos pripažintomis vakcinomis paskiepyti asmenys praėjus 15 dienų po vakcinacijos kurso pabaigos ir turintys tai patvirtinantį dokumentą;
b) Covid-19 liga persirgę asmenys, kai nuo pirmo teigiamo SARS RNS tyrimo yra praėję ne daugiau nei 180 d., ir turintys tai patvirtinantį dokumentą asmenys;

ES skaitmeninį Covid pažymėjimą galima išsiimti: https://www.esveikata.lt/naujienos/0/103
Neturint el. bankininkystės dėl ES Covid pažymėjimo reikia kreiptis į šeimos gydytoją.

Visiems bet kokiu būdu iš bet kurios valstybės keliaujantiems į Latviją arba vykstantiems per šalį tranzitu privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą https://covidpass.lv/ ir išsaugoti QR kodą.

Daugiau informacijos apie atvykimą į Latviją:
https://keliauk.urm.lt/location/latvija

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2021-11-27 12:00
Grįžimas: 2021-11-27 00:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Baleto bilieto kaina – apie 16 – 25 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.