Rožių šventė Tukume ir scenos diva – Laima Vaikulė!

KAINA
35 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. liepos 22 d. kviečiame leistis į kelionę po Tukumą – rožių miestą. Keliausime rožių keliu, ieškant nuostabiųjų gėlių pėdsakų, sudalyvausime išskirtiniame scenos divos Laimos Vaikulės koncerte, pasigrožėsime rožių ekspozicijomis bei pamatysime rožių eiseną, kuri nepaliks nei vieno abejingo, apgaubdama svaigiu rožių kvapu.

11.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Kelionę pradėsime žaviajame Tukume – kitaip vadinamame „rožių mieste“. Nors nedidelis, gėlynų juosiamas Tukumo miestelis yra Kuržemės pašonėje, Tukumo miestelio ramybė darniai sugyvena su dinamišku šiuolaikinio gyvenimo ritmu. Pasivaikščiosime po Tukumo istorinį centrą, kurio planas buvo sukurtas dar 14 -18 a. Čia pamatysime daug senovinių neperstatytų pastatų, Laisvės aikštę, Tukumo viduramžių pilies bokštą (1277 m), kuriame įdomiais ir linksmais lėlių personažais pavaizduoti reikšmingiausi miesto istorijos įvykiai. Kitoje aikštės pusėje pamatysime Šv. Trejybės liuteronų bažnyčią – vieną seniausių pastatų. Pagal specialų rožių maršrutą seksime rožių pėdomis, ieškodami šių nuostabių gėlių Tukume. Keliaudami rožių maršrutu išvysite įvairių rūšių ir spalvų rožes, kurios svaigins ne tik savo grožiu, bet ir nuostabiu aromatu.

Tukume vyks vienas ryškiausių ir laukiamiausių metų renginių – Rožių šventė! Tad kviečiame sudalyvauti Tukumo rožių festivalyje. Ši šventė sutraukia floristus iš Latvijos ir užsienio šalių, kad sukurtų vienkartines kompozicijas iš rožių, o visi dalyviai gali padėti ir kartu kurti didžiausią pasaulyje rožių vainiką, pridėdami savo rožę. Tukumas šiemet švęs 770 metų jubiliejų. Štai kiek metų praėjo nuo to laiko, kai 1253 m. balandžio 4 d. pirmajame rašytiniame dokumente – Kurso padalijimo sutartyje – buvo oficialiai paminėtas Tukumo vardas. Planuojama, kad rožių festivalio programa bus įvairi, įskaitant tiek tradicinius renginius, kurie yra populiarūs tarp miesto gyventojų ir svečių, tiek įvairius koncertus ir sportinę veiklą. Bus įvairių pramogų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Vyks šventinė mugė, kurioje ragausite vietinių skanumynų ir galėsite įsigyti amatininkų dirbinių. Nuotaiką praskaidrins šokėjai iš Gruzijos.

Šiemet Rožių festivalį praturtins įvairūs Latvijos atlikėjai, o vakaro kulminacija – Tukumo gyventojus ir miesto svečius pradžiugins žavioji dainininkė Laima Vaikulė. Nepriekaištingo stiliaus ikona, sodraus balso tembro savininkė, grakšti ir rafinuota scenos diva – visi šie epitetai lydi Laimą Vaikulę ilgus muzikinės karjeros metus. Nuo 80-ųjų karjerą pradėjusi Laima dar tuomet visus nustebino iki šiol nematyta choreografija ir itin giliu muzikiniu skoniu. Tai įvertino ir žavėjosi jos išskirtinumu net JAV prodiuseriai bei kompozitoriai. Ryškus, įspūdingas, vidinės išraiškos pilnas Laimos Vaikulės pasirodymas nepaliks abejingų! Kiekviena jos atlikimo daina – tarsi mažytė gyvenimo istorija, prasismelkianti tiesiai į giliausias sielos gelmes.

Po koncerto vyks šventinė rožių eisena, kurios pabaigoje susirinkusieji bus nudžiuginti nuostabių rožių pasveikinimu, suteikiančiu įsimintiną kvapo ir spalvų magiją.

Smagiai praleidę laiką apie apie 1.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda. Vykstant į Latviją būtina turėti su savimi pasą arba asmens tapatybės kortelę, kurios galiojimo laikas ne trumpesnis nei 3 mėn.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-07-22 11:30
Grįžimas: 2023-07-22 01:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kuro ir kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.