Romantiškas savaitgalis Varšuvoje ir vaizdingi SPA malonumai!

KAINA
159 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. vasario 17–18 d. kviečiame pasinerti į romantišką savaitgalį Varšuvoje! Patyrinėti įdomybių kupiną senamiestį, pasivaikščioti po didinguosius Vilanovo rūmus bei pasilepinti SPA teikiamais malonumais.

1 DIENA (17 d.)

5.30 val. išvykstame iš Panevėžio į Varšuvą.

13.00 – 17.00 val. Atkeliaujame į Varšuvą – Lenkijos sostinę, esančią šalies centrinėje dalyje prie Vyslos upės. Pirmiausia susipažinsime su raudonų plytų sienų apjuostu senamiesčiu, kuris II Pasaulinio karo metu, buvo beveik visiškai sugriautas ir XX a. pabaigoje kruopščiai atstatytas. Dabar Varšuvos senamiestis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Keliaujant senamiesčiu išvysime puošniąją Karalių pilį – karališkąją rezidenciją, kurioje taipogi posėdžiaudavo ir Lenkijos Seimas. Pilyje dabar veikia muziejus, kuriame eksponuojami ir autentiški baldai, paveikslai. Pamatysime Lenkijos karalius ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Zigmanto III, kurio valdymo metu buvo patvirtintas svarbus teisės aktas – III Statutas – koloną bei gotikinę Šv. Jono katedrą – vieną iš svarbiausių Lenkijos istorinių įvykių liudininkę. Katedros požemiuose palaidoti žymūs šios šalies žmonės. Be to, katedra stebina religinių meno kūrinių gausa bei įvairiais puošybos elementais. Sekdami gausiai dekoruotų spalvingų namelių eilėmis, atsidursime šurmulingoje Turgaus aikštėje, kurios pačiame centre stovi Varšuvos simbolis – Undinė, kurią galite rasti ir miesto herbe. Pasak legendos, tai žymiosios undinėlės Kopenhagoje sesuo, atplaukusi iš tolimojo Atlanto vandenyno. Eidami toliau, išvysime Barbakano gynybinę sieną – XVI a. miestą juosusios gynybinės sienos dalį.

Po ilgos kelionės ir kupini gerų įspūdžių, keliausime į viešbutį pailsėti bei pasimėgauti Sveikatingumo centro teikiamais malonumais. „RiverView“ sveikatingumo centras yra įsikūręs dviejuose viršutiniuose viešbučio aukštuose. Galėsite plaukioti baseine, kuris įrengtas „debesyse“, su atsiveriančiais nuostabiais miesto vaizdais. Pasinerti į modernios saunos, garinės pirties teikiamus malonumus. Norintys aktyvesnio poilsio, galės išbandyti treniruoklių salę ir treniruočių zoną. Kad ir kokią veiklą pasirinktumėte, jus sups unikalūs panoraminiai miesto vaizdai.

Pasimėgavus SPA malonumais, viešbutis siūlo ypatingą šv. Valentino dienos vakarienę. Pageidaujantys vakarienės, prašome užsisakyti iš anksto.

2 DIENA (18 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Romantikos ženklų ieškoti keliausime į moderniai įrengtą ir dangoraižiais apsuptą Europos aikštę – savo dizainu ir architektūra visišką priešingybę Varšuvos senamiesčiui. Aikštėje tolumoje pamatysime čiurlenantį upelį, fontanus su suoliukais aplink juos ir žinoma čia, išvysime turistų tarpe pagarsėjusį ženklą – „Aš mylių Varšuvą“. Niekas nepatikės jog lankėtės Varšuvoje, jei neturėsite nuotraukos prie šio populiaraus ženklo. Iš Grzybowska gatvės pusės aikštę įrėmina Art Walk pasažas – 57 metrų ilgio meno galerija, kurioje ištisus metus eksponuojami įvairūs meno kūriniai. Vasarą čia įrengti gultai, organizuojami filmų seansai po atviru dangumi, o žiemą čia įrengiama nemokama čiuožykla.

Atkeliaujame į Varšuvos Versaliu vadinamus Vilanovo rūmus. Rūmai kadaise buvo karaliaus Jono III Sobieskio, pagarsėjusio kovomis su turkais, vasaros rezidencija. Vėliau čia gyveno Augustas II, kurio dėka rūmai buvo ypatingai išgražinti. Tai nuostabus didingojo baroko pavyzdys ir buvusios Respublikos didybės liudininkas. Rūmus supa didžiuliai, net 45 hektarus užimantys dviejų lygių itališki sodai ir romantiškas angliško stiliaus parkas. Rūmų arklidėse šiuo metu įrengtas Plakatų muziejus.

Aplankome vieną iš romantiškiausių vietų Varšuvoje, dar vadinamu paslėptu perlu, – Valentino tiltą (širdžių tiltą). Prie pat Vilanovo rūmų esantis tiltas, aprėmintas tamsoje šviečiančiomis didžiulėmis širdimis, miela priebėga romantikos mėgėjams. Kaip ir visame pasaulyje, įsimylėjėliai ant tilto kabina pakabinamas spynas, žadėdami vienas kitam amžiną meilę. Pagal tradiciją, jie turi išmesti raktą nuo spynelės į tekančią upę.

Pailsėję ir smagiai praleidę laiką apie 23.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-02-17 05:30
Grįžimas: 2024-02-18 23:00

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais ir Sveikatingumo centro „RiverView“ lankymu.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Vilanovo rūmai ir parkas – suaugusiems apie 8 Eur/asm. (35 PLN), senjorams apie 6.50 Eur/asm (28 PLN). Gidas grupei iki 25 žmonių apie 90 Eur (400 PLN).
 • Speciali šv. Valentino dienos vakarienė su gėrimais – apie 70 Eur/asm. (užsisakyti papildomai iš anksto).
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.