Radvilų miestas – Kėdainiai, Pelėdų kaimas ir Šušvės midus!

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. spalio 7 d. kviečiame pakeliauti po Kėdainių kraštą: susipažinti su Radvilų miestu, paskanauti gardžių vaišių Pelėdnagių kaime ir midaus rūsyje paragauti 10 skirtingų gėrimo rūšių.

8.00 val. Išvykimas iš Panevėžio.

Pačiame Lietuvos centre yra turtingą istoriją ir įspūdingą kultūrinį paveldą turintis miestas Kėdainiai. Iškilios Radvilų giminės įkurtas miestas, išskirtinis geografine padėtimi pilnas turistų, kuriuos traukia lenkiškas, žydiškas, škotiškas paveldas. Kėdainių Didžioji gatvė papuoštų net ir Vilniaus Senamiestį, o Džiazo gatvės atradimas liudija, kad šiame mieste yra kūrybingų, drąsiai improvizuoti sugebančių žmonių. Vietinio gido lydimi vaikščiosime po unikalų senamiestį. Individualiai apsilankysime Kėdainių evangelikų reformatų bažnyčioje dažnai vadinamoje tiesiog Radvilų panteonu.

Apsilankysime midaus degustacijoje „Šušvės miduje“. Degustacinė – pažintinė programa „MIDAUS UPĖS TEKĖJO…“ siūlo mums susipažinti su seniausio lietuvių alkoholinio gėrimo istorija, vartojimo papročiais, gamybos ypatumais. Jos metu aplankysime midaus gamybos įmonę, midaus rūsyje, susipažinsime su midaus istorija ir dabartimi, degustuosime net 10 rūšių midų, vaišinsimės naminiu sūriu, medumi, bei išmėginsime savo jėgas protų mūšyje, kurio nugalėtojų lauks netikėtas prizas.

Kita stotelė – Pelėdų Kaimas ir šalia ošiantis Lietuvos Tūkstantmečio ąžuolynas. Gražiausiai tvarkomoje gyvenvietėje Kėdainių rajone mūsų laukia trijų valandų edukacinė pramoginė programa. Išgirsime įdomią legendą apie Pelėdnagių pavadinimo kilmę, daug įdomios informacijos apie išmintingojo paukščio pelėdos gyvenimo būdą, išmoksime susirišti iš siūlų pelėdos apyrankę. Ragausime morkų ir obuolių pyragų, gardžios gilių kavos iš Tūkstantmečio ąžuolyno gilių su morkų sumuštiniais. O edukacijos vinis – „pelėdų kiaušiniai“, firminis patiekalas, kurį skanausime skambant gyvai muzikai. Išgirsime ir smagų Pelėdnagių kaimo himną. Klausantis, dalyvaujant, degustuojant laikas prabėgs nepastebimai.

Kupini gerų įspūdžių apie 19.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-10-07 08:00
Grįžimas: 2023-10-07 19:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Vietinio gido ekskursija Kėdainiuose – apie 2 Eur/asm. (kaina priklauso nuo grupės dydžio).
 • Ekskursija Pelėdnagių kaime, degustacija, žaidimai – suaugusiems apie 14 Eur/asm., vaikams apie 13 Eur/asm.
 • Šušvės midaus degustacija – apie 15 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.