Radvilų miestas – Kėdainiai, Paberžė ir Šušvės midus!

KAINA
20 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2021 m. rugsėjo 12 d. kviečiame į Radvilų miestą – Kėdainius, apsilankyti mįslingoje Paberžėje, paskanauti kėdainietiškų 5 rūšių virtinukų bei garsiojo Šušvės midaus!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į 1863 m. sukilimo muziejų ir Tėvo Stanislovo liturginio meno saugotuves, kurios kaip tik yra įsikūrusios Stanislovo Šilingo dvare Paberžėje. Muziejuje išvysime sukilėlių ginklų, asmeninių daiktų, nuotraukų, dokumentų. Pamatysite žymiausių Lietuvos grafikų ir tapytojų dailės kūrinius, atspindinčius sukilėlių kovas. Išvysime ir unikalias Tėvo Stanislovo “saugotuves” – bažnytinio meno, metalo plastikos, skulptūros, tapybos ir kt. rinkinius.

Pačiame Lietuvos centre yra turtingą istoriją ir įspūdingą kultūrinį paveldą turintis miestas Kėdainiai. Iškilios Radvilų giminės įkurtas miestas, išskirtinis geografine padėtimi pilnas turistų, kuriuos traukia lenkiškas, žydiškas bei škotiškas paveldas. Kėdainių Didžioji gatvė papuoštų net ir Vilniaus Senamiestį, o Džiazo gatvės atradimas liudija, kad šiame mieste yra kūrybingų, drąsiai improvizuoti sugebančių žmonių. Vietinio gido lydimi vaikščiosime po unikalų senamiestį…

Pasivaikščioję po miestą, kupini įspūdžių, bet jau gerokai praalkę važiuosime pietauti į vieną labiausiai kėdainiškių rekomenduojamų kavinių. „Raganė“ garsi rankų darbo virtiniais, na o virtiniai – tai tradicinis Vidurio Lietuvos patiekalas, buvęs itin dažnas ant kasdienio stalo ir per šventes. Degustuosime 5 įvairių rūšių virtinius (su trintomis bulvėmis, su varške, su kiauliena, su pievagrybiais ir antienos kepenėlėmis) ir klausysimės apie jų gaminimo tradicijas, drauge prisiminsime senuosius lietuvių papročius.

Pabūvosime Lietuvos geografiniame centre. 1995 metais Lietuvos žemėtvarkos institutas oficialiai nustatė ir pažymėjo Lietuvos geografinį vidurį (Ruoščių kaime). 2009 m. buvo įrengtas ženklas, kuris simbolizuoja šalies geografinio vidurio ryšį su kosmosu, lentelėje iškaltos šalies geografinio vidurio koordinatės. Šalia esančiame parkelyje žaliuoja ąžuoliukai, stovi skulptūros.

Apsilankysime midaus degustacijoje „Šušvės midus“. Degustacinė – pažintinė programa „MIDAUS UPĖS TEKĖJO…“ siūlo mums susipažinti su seniausio lietuvių alkoholinio gėrimo istorija, vartojimo papročiais, gamybos ypatumais. Jos metu aplankysime midaus gamybos įmonę, midaus rūsyje, susipažinsime su midaus istorija ir dabartimi, degustuosime įvairių rūšių midų, vaišinsimės naminiu sūriu, medumi, bei išmėginsime savo jėgas protų mūšyje, kurio nugalėtojų lauks netikėtas prizas.

Prikaupę nepamirštamų įspūdžių apie 20.30 val. grįžtame į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2021-09-12 08:00
Grįžimas: 2021-09-12 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Sukilimo muziejus ir Tėvo Stanislovo liturginio meno saugotuvės – suaugusiems apie 3 Eur/asm., senjorams, moksleiviams apie 2 Eur/asm.
 • Vietinio gido ekskursija po Kėdainius – apie 1 Eur/asm.
 • Kėdainių krašto muziejus – suaugusiems apie 2 Eur/asm., senjorams, moksleiviams apie 1 Eur/asm.
 • 5 rūšių virtinukų degustacija kavinėje „Raganė“ – 10 Eur/asm.
 • Šušvės midus – 10 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.