Prezidento rūmų paslaptys ir J.Strausso operetė „Šikšnosparnis“

KAINA
26 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. sausio 29 d. kviečiame keliauti į nuostabų Kauną – pasivaikščioti po senamiestį, aplankyti unikalią ekspoziciją Istorinėje Prezidentūroje bei išvysti klasika tapusią operetę „Šikšnosparnis“ Kauno nacionaliniame muzikiniame teatre!

11.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Keliaujame į Istorinę Prezidentūrą, kur išvysime beveik visus žmogaus pojūčius atliepiančią ekspoziciją, turėsime unikalią progą pamatyti, išgirsti, paliesti ir net užuosti paskutinių dviejų šimtmečių istoriją bei pasivaikščioti po Istorinę Prezidentūrą. Kartu su ekskursijų vadovu atverdami Prezidento rūmų salių duris, susipažinsime su įvairiais šio pastato gyvavimo laikotarpiais, galėsime pabandyti atspėti, kokią paslaptingą istoriją mena viena ar kita rūmų interjero detalė. Apžiūrėję Prezidento darbo kabinetą, Audiencijų salę, Adjutanto kambarį, išgirsime daug įdomių pasakojimų apie Prezidento ir jo šeimos gyvenimą, darbą valstybės labui bei sunkius sprendimus, priimtus šiuose rūmuose. Autentiškoje tarpukario dvasią atspindinčioje aplinkoje sužinosime su kuo bičiuliavosi Pirmosios Lietuvos Respublikos prezidentai bei jų šeimos, kokie valstybiniai ar asmeniniai priėmimai čia buvo rengiami, kokie žmonės čia dirbo, kokias pareigas rūmuose atlikdavo šveicorius ar kas buvo atsakingas už prezidentūros vyno rūsį.

Po apsilankymo Istorinėje Prezidentūroje turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po Kauno Laisvės alėją, išgerti kavos ar pavalgyti netoliese esančiose kavinėse.

Toliau gido lydimi pasivaikštome po Kauno senamiestį, apžiūrime pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas: Kauno pilis, Lietuvos karys, Šv. Jurgio bažnyčia, Bernardinų vienuolyno ansamblis, Kauno rotušė ir jos aikštė, Perkūno namas, Vytauto bažnyčia, Šv. Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Laisvės alėja, Vienybės aikštė…

Keliaujame į Kauno nacionalinį muzikinį teatrą, kur išvysime neprilygstamąją Vienos operetės klasiką – „Šikšnosparnis“. Populiariausios valsų kompozitoriaus J.Strausso operetės „Šikšnosparnis“ pagrindinis herojus Aizenšteinas savo žmoną pavadina miela, bet jau perskaityta knyga. Tačiau jo sutuoktinė Rozalinda, pasitelkusi gudrumą ir moterišką žavesį, įrodo lengvabūdžiui vyrui, kad šis knygą skaitė labai paviršutiniškai, o gal net praleido įdomiausius puslapius.

Smagiai ir turiningai praleidę laiką Kaune išvyksime namų link. Apie 23.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-01-29 11:00
Grįžimas: 2023-01-29 23:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija „Prezidento rūmai“ – suaugusiems apie 5 Eur/asm. Grupei iki 25 asmenų gido paslauga – 10 Eur.
 • Operetė „Šikšnosparnis“ – 19 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.