Prabanga alsuojantis kino teatras ir žymusis „Laima“ šokoladas!

KAINA
27 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. vasario 12 d. kviečiame keliauti į Rygą, į išskirtinę ekskursiją po legendinio kino teatro užkulisius bei ne tik paskanauti burnoje tirpstančio šokolado, bet ir sudalyvauti saldainių gaminimo dirbtuvėse.

7.30 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į Rygą – įdomybių kupiną Baltijos perlą! Kelionę pradėsime nepakartojama pažintimi su legendomis ir istorija apipintu neobarokinio stiliaus kino teatru „Splendid palace“ (Nuostabūs rūmai). Kino teatras „Splendid Palace“ – vienas didingiausių ir ilgaamžiškiausių Europos kino teatrų, puikiu ir kokybišku kino menu kinomanus džiuginantis nuo 1923 m. Pastatas turi įspūdingą neobarokinio stiliaus fasadą, o interjeras lankytojus stebina įvairiapusišku neorokoko stiliumi. Apsilankysime kino salėje, kokioje tikriausiai nėra tekę būti: didžiąją salę puošia skulptorių sukurti dekoro elementai, o lubas margina prabanga alsuojantis Hermanio Grīnbergso paveikslas. Su stikline gardaus putojančio gėrimo apžiūrėsime prabangiame fojė įrengtą parodą apie kino istoriją, o gidas pasidalins kokius pasakojimus ir legendas slepia jau 100 metų veikiantis kino teatras.

Toliau mūsų lauks įspūdinga ekskursija po grožiu užburiančią Rygą. Romantiškoji Ryga dažnai tituluojama „Baltijos perlu“ ar „Baltijos širdimi“ vilioja turistus pasigrožėti savo senųjų gatvelių tinklu, kur persipina legendos ir realios istorijos. Neliksime abejingi Juodagalvių namams, senosioms bažnyčioms kupinoms paslapčių ir erdvioms aikštėms. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kad alkis neužgožtų įspūdžių, turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Rygos senamiestį ir užeiti į vieną iš daugelio jaukių kavinukių užkasti ar susišildyti kavos ar arbatos puodeliu.

Atvykstame į „Laimos“ šokolado muziejų, kur prasidės saldi istorija… Sunku būtų surasti tą, kuris nemėgtų šokolado. Smalsu paragauti geriausių „Laimos“ šokoladų ir bent akies krašteliu išvysti, kas vyksta paslaptinguose šokolado gaminimo užkulisiuose. Galėsime patys pamėginti pasigaminti savo saldainių iš juodo ar pieniško šokolado su pasirinktu įdaru. Po šokoladinių saldainių gamybos galėsime įsigyti šokoladinių lauktuvių firminėje „Laimos“ šokolado parduotuvėje.

Kupini gerų įspūdžių apie 20.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-02-12 07:30
Grįžimas: 2023-02-12 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija kino teatre „Splendid palace“ su putojančio gėrimo taure – apie 10.50 Eur/asm.
 • „Laima“ šokolado edukacija – suaugusiems apie 17 Eur/asm., vaikams apie 15 Eur/asm. Gidas 15 Eur grupei iki 25 asmenų.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.