Požeminio Vilniaus paslaptys ir kerintis šviesų festivalis!

KAINA
22 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. sausio 29 d. kviečiame keliauti į sostinę atskleisti požeminio Vilniaus paslaptis ir išvysti magišką šviesų festivalį!

10.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Kelionę pradėsime nuo paslaptingiausių vietų visame Vilniuje lankymo – miesto požemių. Ekskursiją po požemius pradėsime su turtingiausiais ir įspūdingiausiais Vilniaus Katedros požemiais, ten pamatysime, kur ir kaip buvo laidojami Lietuvos galingiausieji, kur stovėjo pirmoji Katedra ir kas jai nutiko, sužinosite, kokios mįslės gaubia Vytauto Didžiojo kapą ir kokio stebuklo dėka Katedros požemiuose išliko karališkieji palaidojimai, kuris valdovas Katedros požemiuose „paliko“ savo širdį ir kur paslėptos karališkosios brangenybės. Turėsite išskirtinę galimybę savo akimis pamatyti seniausią freską Lietuvoje bei išgirsti neįtikėtiną jos atradimo istoriją. Na, ir be abejo, aplankysite legendinės gražuolės Barboros Radvilaitės amžino poilsio vietą, sužinosite, kaip iš tiesų atrodė gražiausia XVI a. Europos moteris ir kas pasiglemžė karalienės gyvybę.

Po ekskursijos požemiuose susipažinsime su stebuklinguoju šaltiniu, esančiu po vienuolynu esančiuose požemiuose. Tęsdami pasivaikščiojimą mieste užsuksime į Šv, Jono gatvės medalių galerijos požemius, kur pažinsime daug kitų požeminio miesto slėpinių bei pamatysime meno ekspoziciją.

Popietėje Jūsų lauks išskirtinis apsilankymas Vilniaus miesto Rotušėje. Nusileidę į požemius, kuriuose veikė Vilniaus magistrato kalėjimas, sužinosite, kur ir kokiomis sąlygomis buvo laikomi kaliniai, kur galėjo stovėti iždo skrynia ar saugomi ginklai, taip pat sužinosite, kur buvo paslėpti Vilniaus arkikatedros lobiai. Požemiuose galėsite išvysti ir simbolinę 100 vilkų fotografijų ekspoziciją bei susipažinti su prof. Liberto Klimkos parengtais tekstais apie vilką lietuvių tautosakoje ir mitologijoje. Nustebsite, kiek daug vietovardžių susiję su „vilko“ vardu! Čia taip pat išgirsite ir šimto vilkų staugimą, kuris primins Jums Gedimino ir Vilniaus miesto įkūrimo legendą! Užmiršta ir negirdėta kelionė po vieną seniausių Vilniaus pastatų leis naujai pažvelgti į Vilniaus miestą ir jos širdį – Rotušę!

Apžiūrėjus paslaptinguosius požemius turėsime laisvo laiko nueiti savarankiškai pasivaikščioti po miestą arba papietauti vienoje iš kavinių.

Sutemus ekskursijos po miestą tęsinys su gidu grožintis šviesų instaliacijomis Vilniaus senamiestyje, jo gatvelėse ir skveruose, kurios įkvėpia gyvybės miestui ir miestiečiams, sušildo šaltą viduržiemį, išryškina miesto architektūrą, miestiečius iš namų ištraukia į gatves, o užsienio svečius privilioja į mūsų sostinę. Tiltai ir bažnyčios, skverai ir skulptūros – šviesa žais su jais, o kartu ir su žiūrovais. Grožėdamiesi apšviestomis miesto erdvėmis praturtinsite žinias ir įspūdį sustiprinsite, klausydami gido pasakojamų įspūdingų istorijų ir Jums atskleidžiamų seniausių miesto paslapčių!

Kupini pačių geriausių įspūdžių apie 20 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-01-29 10:30
Grįžimas: 2022-01-29 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Katedros požemių lankymas – suaugusiems – apie 8 Eur/asm., senjorams, moksleiviams, neįgaliesiems – apie 5 Eur/asm.
 • Rotušės požemiai - suaugusiems – apie 6 Eur; moksleiviams, studentams, senjorams – apie 3 Eur.
 • Vienuolyno požemiai – auka.
 • Jono gatvės medalių galerijos požemiai – nemokamai.
 • Visų vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma – apie 5 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.