Po Jonavos kraštą: Šveicarija, Paryžius ir Londonas!

KAINA
22 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2021 m. spalio 10 d. kviečiame keliauti į Jonavos kraštą ir susipažinti gražiuoju Žeimių dvaru, pasivaikščioti kadaise buvusio Vainių dvaro parke, Jonavoje sužinosime apie Kosakovskių gyvenimą, apsilankysime Skaruliuose, pabuvosime Šveicarijoje ir paskanausime vyno!

8.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmasis mūsų sustojimas – Žeimių miestelis, kuris yra viena seniausių gyvenviečių visoje vidurio Lietuvoje. Užsuksime į gražųjį Žeimių dvarą. 1780 m. Žeimių dvarą įsigijo Livonijos vyskupas Juozapas Kazimieras Kosakovskis, Jonavos įkūrėjų sūnus, ir pastatė klasicistinio stiliaus rūmus. Žeimių dvaras Kosakovskių giminei priklausė iki II-ojo pasaulinio karo. Susipažinę su dvaru apsilankysime ir Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje, kurios neogotikiniai bokštai iš tolo kviečia užsukti. Bažnyčios šventoriuje yra Kosakovskių šeimyninis mauzoliejus.

Toliau stabtelėsime Vaivadiškėse. Kažkada čia buvo Vainių dvaras. Aplinkinių vietovių ir Jonavos gyventojai atvažiuoja čia pabūti gamtoje, pailsėti šimtamečių tuopų paunksmėje arba atsigerti gaivaus šaltinių vandens. Istorinę ir gražią vietą atgaivino Vytautas Racevičius: nubraižytos schemos, piešiniai su senųjų dvaro šeimininkų herbais, pastatais. Pasivaikščiosime po Vainių dvaro parką.

Kitas mūsų sustojimas Jonava, kurioje vis dar gyvos istorijos apie Kosakovskius. Dominykas Kosakovskis ir Marijona Zabielaitė-Kosakovskienė – Jonavos įkūrėjai. Stabtelėsite prie klasicistinio stiliaus senosios Jonavos pašto stoties. Dabar čia įsikūręs Jonavos krašto muziejus ir turizmo informacijos centras. Kartu su muziejaus gidu leisimės tyrinėti miesto bei šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčios, nepamiršime ir Kosakovskių giminės kriptos, kuriame ilsisi miesto įkūrėjos Marijonos Zabielaitės-Kosakovskienės, vyskupo, bažnyčios fundatoriaus Juozapo Kazimiero Kosakovskio, paskutiniojo Abiejų Tautų Respublikos etmono Simono Kosakovskio, Napoleono Bonaparto pirmojo adjutanto, Prancūzų armijos generolo Juozapo Antano Kosakovskio palaikai.

Kuo gi giriasi visi keleiviai, pasiekę kairįjį Neries krantą? O gi tuo, kad buvo Šveicarijoje. Taigi, ir mes taip padarysime – Šveicarijoje pasivaikščiosime, tvenkiniu ir gražiai prižiūrima aplinka pasigrožėsime ir žymiausiomis europinėmis kryptis pasidomėsime. Kam į Londoną? Septyni kilometrai! Kam į Paryžių? Tik keturi kilometrai! Kam į Veneciją? Penkiolika kilometrų! Tikra tiesa!

Po pažinties su gyvenvietėmis turinčiomis nepaprastus pavadinimus keliausime Panerio keliuku ir pasieksime sodybą, kurioje anksčiau buvusieji nupasakoja taip: „Žaliuojantys vynuogynai, čia pat augantys persikų, abrikosų, graikiškų riešutų medžiai, žieduose dūzgiančios bitės, vandens lelijomis pražystantys tvenkiniai bei daugybė unikalių, rankų darbo baldų ir kitų kiemo puošmenų…“ Olgos ir Vytauto Vilkelių šeima čia gyvena daugiau kaip dvidešimt metų. Paskanausime jų gaminto vyno…

Kupini gerų įspūdžių apie 19.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2021-10-10 08:30
Grįžimas: 2021-10-10 19:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija po Jonavos miestą bei krašto muziejų – apie 3 Eur/asm.
 • Ekskursija Žeimių dvare – 3 Eur/asm.
 • Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčia – auka.
 • Vyno degustacija – 10 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.