Plaukimas laivu į Kadagių slėnį, Birštonas ir Dzūkiškos bandos!

KAINA
28 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gegužės 21 d. kviečiame vandens keliu keliauti į vaizdingąjį atsinaujinusį Kadagių slėnį, aplankyti Karališkąjį Birštoną ir paskanauti dzūkiškų bandų!

8.30 val. Išvykimas iš Panevėžio.

Keliaujame į Kauno senąją laivų prieplauką, iš kur laivu išplauksime į nepakartojamą Kadagių slėnį. Vaizdingas plaukimas laivu iki Kadagių slėnio užtruks apie 1.5 val. ir suteiks unikalią galimybę pamatyti Kauno marių pakrantę tarsi „apvalgiusio“ Nemuno griovas. Plaukdami išvysime marias, Dabintos salą bei Ronakalnį – vieną gražiausių Nemuno slėnio atodangų.

Kadagių slėnis yra Nemuno kilpos šlaite. Dėl įstabaus reginio jis tapatinamas su Šiaurės Alpėmis ar Toskana. Kadagių slėnis – tai dalis Arlaviškio botaninio draustinio. Atplaukę į Kadagių slėnį, turėsime ekskursiją – pasivaikščiosime atnaujintu 1,3 km ilgio Kadagių slėnio pažintiniu taku, kuris prieš penketą metų buvo pripažintas gražiausiu taku Lietuvoje. Laivo gido lydimi, žingsniuosime virš kadagyno, kuris yra vienas didžiausių Vidurio Lietuvoje. Paprastieji kadagiai čia auga savaime jau daugiau nei 100 m – tai vienas seniausių kadagynų Lietuvoje (beje, kadagiai gali gyventi iki 2000 metų). Kadagių slėnis – labai populiari vieta tarp romantiškų pasivaikščiojimų mėgėjų, įspūdingų „asmenukių“ ir vestuvių fotografų. Be to, dėl ypatingų kadagių išskiriamų eterinių aliejų oras šioje vietoje yra itin tyras, natūralios medicinos žinovų teigimu, net gydantis.

Atvykus į Dzūkijos kraštą, privalu paragauti dzūkų labai mėgstamo ir giriamo tradicinio patiekalo – dzūkiškų bandų. Sudalyvausime edukacijoje, kurioje ne tik paragausime gardžiųjų bandų, bet ir susipažinsime su bulvinių dzūkiškų bandų paruošimu ir kepimo technika – ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje. Turėsime galimybę ir patys prisidėti prie bandų kepimo, pašaudami nuo ližės į krosnį.

Paskanavę „Dzūkiškų bandų“ keliausime į Birštoną. Pažintį su karališku miestu pradėsime mėgaudamiesi pasakiškais vaizdais nuo Birštono apžvalgos bokšto. Apžvelgti Nemuną galima nuo 30 iki 70 metrų virš upės pakilusių šlaitų. Tokie aukščių skirtumai Lietuvoje gana reti ir reginiai nuo jų kartais užgniaužia kvapą savo žavesiu bei palieka neišdildomą įspūdį. Vis tik visada kyla klausimas: „Kaip pamatyti kraštovaizdį neskridus, kaip pasijausti tarp dviejų Nemunų?“. Kad galėtume pasijausti kaip paukščio skrydyje ir pamatyti kraštovaizdžio įvairovę, įkopsime į apžvalgos bokštą – aukščiausią bokštą Lietuvoje.

Birštonas – tai karališkas kurortas, nepakartojamas savo unikalia, autentiška gamta ir Nemuno kilpų vingiais. Tai vienas seniausių ir gražiausių Lietuvos balneologijos kurortų, garsėjantis karališkomis šaknimis. Gerą reputaciją Birštonui kuria natūrali gamtinė aplinka, kurioje puoselėjama kurorto svečių ramybė ir saugumas. Kurortinio gydymo Birštone pradžia siejama su 1846 m., todėl šis kurortas yra vieta, nuo seno apdovanota natūralios gamtos turtais: trykštančiais mineralinio vandens šaltiniais, gydomuoju purvu, švariu oru ir palankiu sveikatai klimatu. Gido lydimi susipažinsite su Karališkuoju Birštonu, po to turėsime laisvo laiko savarankiškai pasivaikščioti po Birštoną, išgerti kavos.

Pilni įspūdžių keliaujame namų link. Apie 22.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-05-21 08:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Plaukimas laivui į Kadagių slėnį, gidas po Kadagių slėnį – suaugusiems apie 15 Eur/asm., senjorams apie 12 Eur/asm., vaikams nuo 5 m. iki 10 m. apie 10 Eur/asm.
 • Edukacinė programa „Dzūkiškos bandos“ – suaugusiems apie 10 Eur/asm., vaikams apie 5 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.