Pavasarinis šurmulys Vilniaus Kaziuko mugėje 2020!

KAINA
8 Eur/asm. Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. kovo 7 d. kviečiame vykti pasidžiaugti pačiu pavasariškiausiu Vilniaus renginiu – Kaziuko muge, kur galėsite nusipirkti įvairiausių dirbinių bei skanėstų iš visos Lietuvos.

9 val. išvykstame iš Panevėžio.

Kaziuko mugė Vilniuje – tai pavasario atidarymas ir didžiausia rankų darbo gaminių kūrėjų iš visos šalies mugė Vilniuje, pritraukianti tūkstančius lankytojų. Ši mugė turi ypatingą dvasią, čia itin svarbūs – tradicija ir autentiškumas, kadangi Kaziukas yra ne tik didžiausias, bet ir seniausias tokio pobūdžio renginys Vilniuje. Kaziuko mugę sunku įsivaizduoti be tradicinių verbų, kurios yra populiariausias mugės suvenyras, valgomų mugės suvenyrų, prekybos rankų darbo dirbinių ir meno kūrinių, teatralizuotų eitynių bei įvairiausios muzikos.

Kaziuko mugė Vilniuje vyksta pačioje miesto širdyje – šimtai amatininkų prekystalių nusitiesia visu Gedimino prospektu, taip pat Šventaragio, T. Vrublevskio, B. Radvilaitės, Maironio, Vokiečių ir Pilies gatvėmis.

Jei dar svarstote ar vykti į Kaziuko mugę, štai 3 priežastys, kodėl verta joje apsilankyti:
1. Čia vienoje vietoje galite rasti VISKO, tikrąja šio žodžio prasme
Kaziuko prekeivių yra tiek daug ir tokių įvairių, kad mugėje tikrai rasite Jūsų skonį atitinkančių gaminių: nuo širdžiai mielų smulkmenų iki tikrų meno kūrinių; nuo tradicinių įvairių Lietuvos regionų amatų iki šiuolaikinio dizaino pavyzdžių.
2. Čia galite pažinti Vilniaus krašto ir Lietuvos tradicijas
Aplankyk ,,Kaziuką” – pažink Vilnių ir Lietuvą. Nėra nė vieno kito renginio, daugiau nei 400 metų išlaikančio tradicijas mūsų smarkiai besikeičiančiame krašte.
3. Čia galite paragauti įvairiausio tradicinio Lietuviško maisto vienoje vietoje
Išragauti ,,Kaziuką” – tai kartą metuose pasitaikanti galimybė Vilniuje susipažinti su pačiais įvairiausiais lietuviškais duonos, mėsos, pieno gaminiais, medaus, žolelių ir saldumynų, lietuviško naminio alaus skoniais. Suraskite savąjį!

Taip pat 3 patiekalai, kurių verta paragauti Kaziuko mugėje:
1. Riestainiai
Kokia mugė be plikytų Kaziuko riestainių? Jų vėriniai yra privalomas atributas, kuriuo apsikarsčiusius mugės svečius atpažįsti iš tolo – juk visi jaučia pareigą į Kaziuką negalėjusiems atvykti artimiesiems lauktuvių parvežti bent riestainį. Unikalus, tik kartą per metus, tik Kaziuko mugėje aptinkamas gaminys.
2. Kaziuko meduoliai
Meduolių galima rinktis įvairiausių dydžių ir spalvų, ypač populiarūs – spalvotu cukriniu glajumi puoštos širdelės ar net Gedimino bokšto formos skanėstai. Kaziuko meduolių būtina ne tik paragauti, bet ir parvežti mugėje nesilankiusiems artimiesiems – tai puikus šventės suvenyras!
3. Totoriškas šimtalapis
Kada paskutinį kartą ragavai totoriško šimtalapio? Turbūt Kaziuke? Šimtus metų Lietuvoje gyvenanti totorių bendruomenė išsaugojo nemažai kulinarinių tradicijų, iš kurių populiariausia – ypatingo kruopštumo reikalaujantis saldus kepinys, vadinamas „Šimtalapiu“.

Negalima pamiršti ir top 3 suvenyrų, kuriuos tiesiog būtina įsigyti Kaziuko mugėje:
1. Vilniaus krašto verba
Žinoma, suvenyras numeris vienas – tai Vilniaus krašto verba. Šis neatsiejamas Kaziuko mugės atributas nuostabiai praskaidrina lietuviško pavasario pradžią. Be to, kaip ir Kaziuko riestainis, spalvinga verba yra viena populiariausių prekių, perkamų mugės lauktuvėms.
2. Suvenyrai iš medžio
Kaziuko klasika – mediniai šaukštai, mentelės ar kiti įrankiai iš medžio. Didžiulis šių gaminių pasirinkimas jums leis aptikti įdomiausių ir kokybiškiausių variantų.
3. Keramikos dirbiniai
Įsigykite ką nors iš didžiulės keramikos pasiūlos – menišką dubenėlį, ąsotį, auskarus ar švilpynę pavasariui prisišaukti.

Grįžimas į Panevėžį apie 18 val.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-03-07 09:00
Grįžimas: 2020-03-07 18:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.