Paslaptingoji Šilutė, Hugo Šojaus muziejus ir gardžios degustacijos!

KAINA
31 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. spalio 21 d. kviečiame keliauti į staigmenų kupiną Šilutę – kartu su dvaro ponia apsilankyti Hugo Šojaus muziejuje ir paskanauti tantės pyrago su kafija, susipažinti su Šilutės sekretais bei padegustuoti išskirtinės receptūros vyn*!

7.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Sustojame nedidelėje, bet paslaptingoje Šilutėje. Miesto centre yra Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčia (iki bokšto viršūnės aukštis siekia 50 metrų, bokšte 3 varpai ir miesto laikrodis, mušantis laiką kas 15 minučių. Jis yra didžiausias Lietuvoje: jo ciferblato skersmuo 2,5 m, didžioji rodyklė 1,10, mažoji – 0,80 m ilgio. Miesto centre taip pat yra Karių kapinės. Prie geležinkelio stovi Šilutės Šv. Kryžiaus bažnyčia (pastatyta 1854 m.), bei netoliese yra Šilutės evangelikų baptistų bažnyčia. Taip pat mieste yra Šilutės Arkangelo Mykolo koplyčia, sentikių bendruomenė ir Šilutės Naujoji Apaštalų bažnyčia. Mieste buvo tuberkuliozės ligoninė, vakarinėje miesto dalyje yra kultūros namai, prie Šyšos – išlikę Hugo Šojaus dvaro rūmai (Šilutės muziejus), rajono centrinė ligoninė ir poliklinika; senelių globos namai, paštas, miesto parkas. Mus nustebins „Šilutės sekretai” – tai projektas suteikiantis šilutiškiams ir miesto svečiams galimybę pasižvalgyti po senąją Šilutę, praskleisti jos paslaptis…

Keliaujame į Hugo Šojaus muziejų, kuriame ekskursijos metu susipažinsime su unikaliais Rytprūsių dvaro gyvavimo fragmentais ir Mažosios Lietuvos kulinariniu paveldu, kuriam skiriamas ypač didžiulis dėmesys. Dvaro gyvenimas kitoks, jis paslaptingas…Dvaro ponia papasakos intriguojančių istorijų ir pamokys dvaro etiketo paslapčių. Žinoma, pakvies ir į valgomąjį, kur siūlys vaišintis tarnaitės paruoštais šio krašto palaunagės patiekalais – tantės pyragu ir kafija…

Toliau mūsų laukia svaiginanti degustacija! Lankysimės Didžiosios ir Mažosios Lietuvos sandūroje įsikūrusiame šeimos vyno ūkyje, kur pasinersime į kelionę po intriguojantį gėrimų pasaulį. Degustacijos metu sužinosime vyno istoriją, apsilankysime vyninėje ir rūsyje, su vyndariu ragausime ir pažinsime skirtingų skonių vynus, pagamintus naudojant tik natūralias uogas ir vaisius bei mėgausimės prie vyno tinkančiais užkandžiais. Visi gėrimai gaminami išskirtinai tik paties vyndario rankomis, procese nedalyvaujant jokiam pašaliniam žmogui, receptūra žinoma tik vyndariui, todėl galime būti tikri, kad tokių gėrimų neparagausime niekur kitur! Šalia esančioje parduotuvėlėje bus galimybė įsigyti patikusio vyno, pasivaikščioti po sodą.

Kupini gerų įspūdžių apie 20.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-10-21 07:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija H. Šojaus muziejuje – apie 5 Eur/asm., senjorams ir moksleiviams – apie 2,5 Eur/asm. Gidas 15 Eur grupei iki 25 asmenų.
 • Edukacija Tantės pyragas su kafija – apie 5 Eur/asm.
 • Vyno degustacija su užkandžiais – apie 20 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.