Paslaptingoji Saremos sala, Kadriorgo rūmai ir Jūrų muziejus!

KAINA
100 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2021 m. rugpjūčio 14-15 d. kviečiame vykti į dviejų dienų kelionę po Estiją, aplankant nuostabaus grožio Saremos salą, senąjį Taliną, Kadriorgo rūmus ir Jūrų muziejų! Registracija tel. +370 637 53 161

1 diena. Apie 5.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Kelionė Lietuvos, Latvijos keliais – į Estiją. Atvykstame į Virtsu uostą. Keltu keliamės į Muhu salą. Toliau keliaujame daugiau nei 100 metų senumo Vaike sąsiaurio pylimu – į Saremą. Saremos saloje pirma stotelė – Anglos vėjo malūnų kalva, vienintelė išlikusi saloje. Anksčiau malūnus turėjo visi kaimai. Aplankome Anglos vėjo malūnų kompleksą (tai 5 malūnai: 4 standartiniai ir 1 kiek aukštesnis – olandų stiliaus). Apsilankysime kultūros paveldo centre, paragausime Angla ruginės duonos su žolelių sviestu bei paskanausime kvapnios žolelių arbatos*.

Vykstame prie Pangos skardžio – vienos romantiškiausių vietų saloje. Skardis nutįsęs 2,5 km. Nuo 21 m aukščio skardžio atsiveria nuostabūs vaizdai. Ant skardžio įrengtas dolomitinis saulės laikrodis. Čia yra galimybė įsigyti estiškų suvenyrų iš Saremos dolomito ir kadagio.

Atvykstame į salos sostinę – Kuresarę. Apžiūrime miesto centrinę aikštę, senuosius Teismo rūmus, Rotušę, svarstyklių namus ir 14 a. vyskupų pilį-tvirtovę*.

Vakarop keliaujame link Kuivastu ir trumpam sustojame prie legendomis apipinto Kaali meteoritinio kraterio-ežero.

Iš Kuivastu uosto, apie 18.30 val. keliamės į žemyninę Estiją. Vykstame į šalies sostinę – Taliną. Nakvynė viešbutyje Taline (Į viešbutį atvykstame apie 21 val.).

2 diena. Pusryčiai viešbutyje.

Lankomės viename gražiausių rūmų bei parkų Estijoje – Kadriorgo rūmuose. Rūmų istorija prasidėjo 18 amžiuje, juos pastatė Petras I-asis savo žmonai Jekatirinai. Rūmuose eksponuojama šimtai XVI-XX amžiaus Vakarų ir Rusijos menininkų tapybos darbai, taip pat nuotraukos, skulptūros ir kiti meno kūriniai. Pasivaikščiosime nuostabiame parke, pasigrožėsime puikiai sutvarkytais želdiniais.

Ekskursija su vietiniu gidu Estijos jūrų muziejuje: lankysimės hidrolėktuvų angaruose, kurie yra pirmieji pasaulyje didžiuliai gelžbetoniniai kupolai, neturintys vidinių atramų, juose įrengtas muziejus; galėsime apžiūrėti povandeninį laivą “Lembit”, kuris plaukiojo rekordiškai ilgą laiką – net 75 metus; išbandysime save lėktuvo pilotavimo, torpedinio šaudymo ir kulkosvaidžio simuliatoriaus sistemose; prieplaukoje patyrinėsime patį didžiausią iki šių dienų išsilaikiusį garu varomą ledlaužį, kuriam net 106 metai.

Ekskursija po viduramžiais alsuojantį Talino senamiestį: Tompea pilis (dabartinis Estijos parlamentas), Ilgojo Germano bokštas, Aleksandro Nevskio soboras, Domo katedra, apžvalgos aikštelės nuo kurių atsiveria vaizdas į senamiestį, Talino įlanką, Kiek in de Kiok bokštas, ”Trumpoji koja”, miesto rotušė, ”bandelių ” skęrsgatvis, miesto amatininkų ir “juodagalvių“ gildijos pastatai, Nigulistės ir Oleivistės bažnyčios, ”storosios Margaritos“ bokštas.

Laisvas laikas. Rekomenduojame apsilankyti viduramžių užeigoje „Trečiasis drakonas“ (III Draakon), kuri įsikūrusi Talino rotušėje. Čia galima paragauti legendinės briedienos sriubos ar pagal senąsias tradicijas kepamų bandelių su morkomis, obuoliais, kopūstais, briediena ar šerniena.

Kelionė Estijos – Latvijos keliais – Lietuvos link. Vėlai vakare sugrįžtame į namus.

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikomas papildomas mokestis.

Registracija tel. +370 637 53 161

SVARBU!

Visiems bet kokiu būdu iš bet kurios valstybės keliaujantiems į Latviją arba vykstantiems per šalį tranzitu privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą https://covidpass.lv/ ir išsaugoti QR kodą.

Daugiau informacijos apie atvykimą į Latviją:
https://keliauk.urm.lt/location/latvija

Iš Lietuvos arba iš kitų COVID-19 nepaveiktų ES bei Šengeno zonos šalių (kuriose atvejų skaičius 100 tūkst. gyventojų per paskutines 14 d. neviršija 150) į Estiją atvykstantiems keleiviams, jei jie Lietuvoje ar kitose minėtose šalyse praleido ne mažiau kaip 10 paskutinių dienų, jokie apribojimai (testai, izoliacija) netaikomi.

Kiti atvejai, kai netaikomas izoliacijos ar testo reikalavimai:

1) tranzitu per Estiją vykstantiems asmenims;

2) asmenims, pasiskiepijusiems nuo COVID-19 ne anksčiau kaip prieš 6 mėn. arba persirgusiems šia liga ne anksčiau kaip prieš 6 mėn. ir turintiems pasveikimą patvirtinančią gydytojo pažymą;

3) turintiems neigiamą COVID-19 testo, atlikto prieš atvykstant į šalį, rezultatą.

ES skaitmeninį Covid pažymėjimą galima išsiimti: https://www.esveikata.lt/naujienos/0/103

Neturint el. bankininkystės dėl ES Covid pažymėjimo reikia kreiptis į šeimos gydytoją.

Visiems bet kokiu būdu iš bet kurios valstybės keliaujantiems į Estiją arba vykstantiems per šalį tranzitu privaloma ne anksčiau kaip prieš 72 valandas iki Estijos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą https://iseteenindus.terviseamet.ee/

Daugiau informacijos apie atvykimą į Estiją:
https://keliauk.urm.lt/location/estija

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2021-08-14 05:00
Grįžimas: 2021-08-15 21:00

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 1 nakvynė viešbutyje Taline (dviviečiame kambaryje), 1 pusryčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
 • Kelto bilietai Virtsu - Kuivastu - Virtsu.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Angla vėjo malūnų kompleksas – apie 2-4 Eur/asm.
 • Kuresarės pilis – apie 6-8 Eur/asm. Gido paslauga – 60 Eur/grupei.
 • Kadriorgo rūmai apie 6-8 Eur/asm., gidas apie 2 Eur/asm.
 • Jūrų muziejus Taline – vaikams 8 Eur, suaugusiems 15 Eur, gidas apie 45 Eur/grupei.
 • Kavinė „III Draakon“ pavalgymas – apie 5 Eur/asm.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.