Paslaptingieji Vilniaus požemiai ir magiškas Žaislų muziejus!

KAINA
18 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. lapkričio 14 d. kviečiame keliauti pasigrožėti mūsų sostine Vilniumi, ištyrinėti senovės paslaptis saugančius požemius ir prisiminti vaikystę Žaislų muziejuje!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Kelionę pradėsime nuo paslaptingiausių visame Vilniuje – požemių. Ekskursiją po požemius pradėsime su turtingiausiais ir įspūdingiausiais Vilniaus Katedros požemiais, ten pamatysime, kur ir kaip buvo laidojami Lietuvos galingiausieji, kur stovėjo pirmoji Katedra ir kas jai nutiko, sužinosite, kokios mįslės gaubia Vytauto Didžiojo kapą ir kokio stebuklo dėka Katedros požemiuose išliko karališkieji palaidojimai, kuris valdovas Katedros požemiuose “paliko” savo širdį ir kur paslėptos karališkosios brangenybės. Turėsite išskirtinę galimybę savo akimis pamatyti seniausią freską Lietuvoje bei išgirsti neįtikėtiną jos atradimo istoriją. Na, ir be abejo, aplankysite legendinės gražuolės Barboros Radvilaitės amžino poilsio vietą, sužinosite, kaip iš tiesų atrodė gražiausia XVI a. Europos moteris ir kas pasiglemžė karalienės gyvybę. Ekskursiją tęsime Jono gatvės medalių galerijos požemiuose bei Žydų kultūros informacijos cente, kur pažinsime daug kitų požeminio miesto slėpinių.

Apžiūrėję paslaptinguosius požemius turėsime laisvo laiko nueiti savarankiškai pasivaikščioti po miestą arba papietauti vienoje iš kavinių.

Susipažinę su Vilniaus požemiais, persikelsime į miesto paviršių. Kitas mūsų sustojimas bus Žaislų muziejus. Žaisdami galime mokytis pačių įvairiausių dalykų. Tą darė ir akmens amžiuje, tą darė viduramžiais, taip mokomės ir mes šiandien. Tačiau daug svarbiau suvokti, jog pats žaislas ir žaidimas yra kasdienybės istorijos dalis. Muziejaus tikslas atskleisti žaislų pasaulį ir jo virsmų istoriją kaip neatsiejamą žmonijos istorijos dalį. Ar mes žaidžiame tuos pačius žaidimus kaip akmens amžiaus žmonės? Ar viduramžių žaislai atpažįstami šiandien? Kas iš viso išrado žaislus? Štai į šiuos ir daugelį kitų klausimų ieškosime atsakymų.

Lietuvos sostinėje Vilniuje persipina bemaž visi architektūros stiliai: gotika, renesansas, barokas, klasicizmas. 1994 m. UNESCO įtraukė Vilniaus senamiestį į Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą. Apžiūrėsime Vilniaus rotušės aikštę – kadaise joje virė miesto gyvenimas, o dabar vyksta kasmetinės mugės, šventės ir daugybė kitų renginių. Visiems gerai žinomi Aušros Vartai ir juose esantis Dievo Motinos paveikslas, garsėjantis stebuklinga galia. Vilniaus universitetas – viena seniausių ir garsiausių Rytų Europos aukštųjų mokyklų. Grakščiu klasicizmu alsuojantys Prezidento rūmai. Žemutinės pilies teritorijoje stūksanti prakilni Arkikatedra bazilika, menanti Mindaugo laikus. Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencija, menanti garsius bei kilmingus valdovus.

Kupini gerų įspūdžių apie 20 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-11-14 08:00
Grįžimas: 2020-11-14 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Žaislų muziejaus lankymas ir ekskursija – 3-5 Eur/asm. .
 • Katedros požemių lankymas – 4,5-6 Eur/asm
 • Rotušės požemių lankymas – 2 Eur/asm.
 • Jono gatvės medalių galerijos požemiai – apie 1 Eur/asm.
 • Žydų informacijos centras – apie 1 Eur/asm.
 • Vietinio gido ekskursija po Vilniaus požemius – apie 2 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.