Pašėlęs Naujųjų Metų sutikimas Vokietijos širdyje – Berlyne!

KAINA
315 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gruodžio 30 d. – 2024 m. sausio 1 d. kviečiame sutikti Naujuosius Metus audringai! Keliaukite į Vokietijos sostinę Berlyną, kur senuosius metus palydėsite šalia Brandenburgo vartų skambant garsiai muzikai, liejantis šampanui ir stebint šviesų ir fejerverkų šou!

1 DIENA (30 d.)

5.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Stabtelsime šventiškai pasipuošusioje Didžiosios Lenkijos provincijos sostinėje – Poznanėje, Vakarų Lenkijos ekonomikos, prekybos, mokslo, kultūros ir turizmo centre. Pasivaikščiosime po senamiestį, kuriame gausu bažnyčių, akmenimis grįstų gatvelių ir spalvingų namų, istorinių paminklų, muziejų, meno galerijų ir teatrų bei restoranų, barų ir kavinių. Užsuksime į senąją turgaus aikštę, garsėjančią gražumu bei vieną iš didžiausių visoje Europoje, kurioje stovi nuostabi renesansinė Rotušė bei žavios ožkos, vidurdienį susidaužančios galvomis!

Turėsime laisvo laiko papietauti, įsigyti suvenyrų bei pasivaikščioti po turgaus aikštėje įsikūrusią kalėdinę mugę bei pasigrožėti gražuole eglute! Siūlome paragauti dieviškai skanaus Poznanės skanėsto, žinomo kaip Šv. Martyno raguoliai.

Atvykstame į nakvynės vietą Lenkijos – Vokietijos pasienyje. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA (31 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Atkeliaujame į Potsdamą, kur Prūsijos pompastika ir puošnumas, puikių architektų ir mokslininkų paveldas susijungia į kvapą gniaužiantį kultūros ir istorijos miestą. Prieš 300 metų Potsdamas buvo paverstas vienu nuostabiausių Europos karališkųjų miestų. Didingi gamtos parkai ir nuostabūs rūmai, kurių mieste galima rasti net 17, įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Apžvalginės ekskursijos metu išvysime garsiuosius Cecilienhofo rūmus, kuriuose vyko Potsdamo konferencija, Šv. Nikolajaus bažnyčią, Senąją rotušę, Šv. Petro ir Povilo bažnyčią, Brandenburgo gatvę su įspūdingaisiais vartais ir Olandų kvartalą – kurį sudaro keturi, susijungiantys kvartalai, apstatyti olandiško stiliaus dviejų aukštų ir raudonų plytų namais. O kaipgi be kalėdinės mugės? Vaikščiodami pagrindinėmis miesto gatvelėmis, mus lydės pakili šventinė muzika bei kalėdiniai nameliai, prekiaujantys tradicinėmis dovanomis, skanėstais ir gėrimais.

Vykstame pasigrožėti nuostabiais, didingais ir vynuogynais apsuptais Sansusi rūmais. Frydrichas Didysis Sansusi (pažodžiui „be rūpesčio“) pastatė kaip vasaros poilsio vietą. Dėl savo fantastiškos vietos, ramios atmosferos, vaizduotės žaismingumo ir stebinančio rafinuotumo, rūmai yra gausiai turistų lankoma vieta. Pasigrožėję rokoko stiliaus rūmais iš išorės, taip pat apžiūrėsime rūmų interjerą, kuris pasižymi elegancija ir stilingu didybės demonstravimu. Sansusi rūmai yra architektūros, skulptūrų ir sodo meno šedevrų ansamblis.

Atvykstame į Naujųjų Metų šventimui pasiruošusį Berlyną! Leidžiamės į vakarinę ekskursiją po didžiausiomis metų šventėmis pasipuošusią Vokietijos sostinę. Aplankysime centrinę Alexanderplatz (Aleksandro aikštę), išvysime istorinius Brandenburgo vartus, Reichstago pastatą, išsiskiriantį savo itin moderniu stikliniu kupolu bei į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą Muziejų salą. Praeisime ir Unter den Linden bulvaru. Palei visą bulvarą nusidriekę įvairūs istoriniai pastatai ir paminklai, tokie kaip Humboldto universitetas, Valstybinė opera, Rusijos valstybinė biblioteka ir Vokietijos istorijos muziejus.

Susipažinę su miesto įžymybėmis, pasinersime į jaudinantį Naujųjų Metų laukimą! Naujieji metai Berlyne – tai šventinės lemputės, dekoracijos, fejerverkai ir audringi vakarėliai. Naujųjų Metų išvakarėse mieste gausu įspūdingų kalėdinių mugių, šviesų šou, vakarėlių baruose ir klubuose, kultūrinių renginių, gyvos muzikos bei šokių pasirodymų. Vienas didžiausių Europos gatvės vakarėlių Naujųjų metų išvakarėse švenčiamas tarp Brandenburgo vartų ir Berlyno Pergalės kolonos. Visa teritorija būna aptverta, kad žmonės galėtų laisvai švęsti su žymiausiais atlikėjais ir įvairiausių pasaulio šalių virtuve, o sulaukus vidurnakčio, viską vainikuoja stulbinantis fejerverkų, lazerių ir šviesų pasirodymas!

Džiaugsmingai sutikus Naujuosius Metus, apie 1–2 val. nakties paliekame Berlyną ir keliaujame į viešbutį pailsėti.

3 DIENA (1 d.)

Vėlyvi pusryčiai viešbutyje.

Sutikę Naujuosius Metus ir kupini neišdildomų įspūdžių, keliaujame per Lenkiją namų link. Panevėžį pasiekiame apie 1 val. nakties.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-12-30 05:00
Grįžimas: 2024-01-01 01:00

Kelionės dienų skaičius

3

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Sansusi rūmai – suaugusiems apie 14 Eur/asm., moksleiviams, studentams ir senjorams apie 10 Eur/asm.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.