Paliesiaus dvaras ir užburiantis muzikinis duetas!

KAINA
32 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. lapkričio 11 d. kviečiame keliauti į Paliesiaus dvarą, kuris mus nustebins puikiais pietumis, ekskursija po dvarą bei nuostabia akordeono ir saksofono muzika!

9.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmasis mūsų sustojimas bus Mielagėnų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje, kuri savo išvaizda primins sumažintą Vilniaus katedrą. Bažnyčia yra kultūros paminklas, viduje yra 10 dailės paminklų. Kuršo bajoro Grafo iniciatyva Mielagėnuose 1760 m. pastatyta medinė vieša koplyčia arba bažnyčia. 1779–1790 m. pastatyta dabartinė mūrinė bažnyčia, kurią pašventino klebonas, Livonijos kanauninkas Vaitiekus Odolinskis. Paveikslus tapė dailininkas Vincas Smakauskas (1797–1876). Bažnyčia klasicistinė, stačiakampio plano, bebokštė. Vidus 3 navų. Šventoriaus tvora akmenų mūro. Užėjus vidun smarkiai nustebins bažnyčios šeimininkai – laisvai bėgiojantys šunys.

Toliau keliaujame į Paliesiaus dvarą. Ekskursijos metu susipažinsime su visomis dvaro paslaptimis. Paliesiaus dvaras mena dar XVII amžiaus laikus, kai grafas Tyzenhauzas čia įsigijo dvarą, o prie Kančioginos upelio tuomet puikavosi pirtelė, bravoras. Unikali savo kraštovaizdžiu ir paslaptinga įvairove pati gamta pašnibždėjo vietovės pavadinimą: tai, kas esa prie miškelio, „paliesiuje“. Taip ir gimė Paliesiaus vietovė ir jos centru tapo Paliesiaus dvaras. 1671 m. istoriniuose dokumentuose minimi Paliesiaus dvaro savininkai Tyzenhauzai. Paliesiaus dvaras – savo mūro sienose ištikimai saugantis senąsias paslaptis, dabar čia apsilankantiems teikia nuostabų ramybės pojūtį, kviečia atsikvėpti nuo darbų, pasinerti į muzikos, dailės pasaulį arba tiesiog pabėgti nuo civilizacijos ir pasirinkti draugystę su gamta. Istorijos vingiai keitė dvaro gyvenimą, tačiau dabar Paliesiaus dvaras, išsaugojęs šimtmečių dvasią ir atgimęs dar vienam gyvenimui, vėl iškyla visa savo didybe ir atgimusia istorija, vėl tampa didžiuliu traukos centru. Simboliai Jus čia lydės visur, ar tai būtų šimtmečių paslaptis saugantys pastatų akmenys, ar paukščio giesmė, ar amžinai žaliuojantis artišokas…

Po ekskursijos mūsų lauks pietūs dvaro restorane. Švediški mėsos kukuliai baltame padaže su bulvių koše, mielinės tešlos bandelė su cinamonu bei kava (juoda arba balta) arba arbata (juoda arba žolelių).

Papietavę keliaujame į Paliesiaus dvaro koncertų salę, kur išgirsime smagaus dviejų išskirtinai kūrybiškų asmenybių – akordeonininko Andriaus Balachovičiaus ir saksofonininko Vytauto Labučio – duetą! Savo programoje jie sujungia savąsias džiazo ir akordeono muzikos patirtis į naują visumą: kontrastais stebinančią, intriguojančią ir spalvingą programą. Laukia originali šių atlikėjų kūryba ir klasikos, džiazo, pop, rock, akordeono repertuaro kūrinių originaliai perkurtos versijos.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-11-11 09:30
Grįžimas: 2023-11-11 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija Paliesiaus dvare – apie 4 Eur/asm.
 • Pietūs Paliesiaus dvare – apie 12 Eur/asm.
 • Koncertas – apie 20 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.