Paliesiaus dvaras, A. Vasiljevo paroda ir šviesų instaliacijos Visagine!

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. sausio 8 d. kviečiame keliauti į jauniausią Lietuvos miestą – Visaginą, pasigrožėti prašmatnia mados paroda, apsilankyti žavingame Paliesiaus dvare, išvysti žėrinčias Kalėdines eglutes ir šviesos instaliacijas!

7.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Trumpam stabtelėsime Zarasuose. Pasigėrėsite miesto puošmena tapusiu, 17 metrų virš Zaraso ežero iškilusiu, apžvalgos ratu. Taip pat apžiūrime vieną gražiausių ir natūraliausių Kalėdinių eglių, kuri stovi vienintelėje Lietuvoje radialinėje puslankio formos aikštėje. Pasisėmę geros nuotaikos, judame į Ignalinos pusę.

Atvykstame į žavingąjį Paliesiaus dvarą. Iš griuvėsių prikeltas, pačiame Lietuvos – Baltarusijos pasienyje esantis dvaras tapo tikra Ignalinos rajono puošmena. Susipažinsime su visomis dvaro paslaptimis. Paliesiaus dvaras mena dar XVII amžiaus laikus, kai grafas Tyzenhauzas čia įsigijo dvarą, o prie Kančioginos upelio tuomet puikavosi pirtelė, bravoras. Unikali savo kraštovaizdžiu ir paslaptinga įvairove pati gamta pašnibždėjo vietovės pavadinimą: tai, kas esa prie miškelio, „paliesiuje“. Taip ir gimė Paliesiaus vietovė ir jos centru tapo Paliesiaus dvaras. 1671 m. istoriniuose dokumentuose minimi Paliesiaus dvaro savininkai Tyzenhauzai. Istorijos vingiai keitė dvaro gyvenimą, tačiau dabar Paliesiaus dvaras, išsaugojęs šimtmečių dvasią ir atgimęs dar vienam gyvenimui, vėl iškyla visa savo didybe ir atgimusia istorija, vėl tampa didžiuliu traukos centru. Simboliai Jus čia lydės visur, ar tai būtų šimtmečių paslaptis saugantys pastatų akmenys, ar paukščio giesmė, ar amžinai žaliuojantis artišokas… Paliesiaus dvare galėsite susišildyti skania kava ir puikiomis bandelėmis, įsigyti įvairių suvenyrų ir dvariškų lauktuvių: kvepalų, įvairių kitų smulkmenų.

Vykstame į Ignaliną. Pačiame miesto centre aplankome Kalėdų eglutę. Ignalina dažnai yra tituluojama žiemos sporto centru. Tad čia gausite atsakymus ne tik į šiuos klausimus, bet ir sužinosite, kokią meilės paslaptį slepia pats Ignalinos pavadinimas.

Atvykstame į vietą, kurioje pasijusime lyg nusikėlėme laiku atgal į 1975 m., nuo kurių skaičiuojama jauniausio Lietuvos miesto Visagino istorijos pradžia. Trumpa ekskursija po miestą. Sužinosime, nuo kurios vietos prasidėjo miesto statybos, kokio tipo daugiaaukščiai šiame mieste, kaip gyvena jauniausias Lietuvos miestas šiandien. Tai vienas tautiškai margiausių miestų Lietuvoje, kuriame gyvena ne tik skirtingų tautybių, bet ir religijų žmonės. Futuristinis vaizdas šiame mieste susimaišęs su laukiniu mišku, todėl aplinka ir matomi vaizdai nepaliks abejingo nei vieno miesto svečio. Kultūros centre apžiūrėsime veikiantį Visagino istorijos muziejų, galėsite palyginti, kaip pasikeitė miestas. Ekskursiją po miestą baigsime Visagino ežero pakrantėje, kuri daugelį privers rimtai susimąstyti – ar tai energetikų miestas, ar tikras kurortas. Taip pat išvysite, kaip miestas pasipuošė Kalėdoms – įvairios šviesos instaliacijos, foto zonos lankomose vietose, daugybė kitų įdomybių. Ir visa tai jauniausiame ir tautiškai margiausiame Lietuvos mieste.

Po pažinties su miestu keliausime į Visagino kultūros centrą, kur mūsų lauks mados paroda „KVIETIMAS Į POKYLĮ“, kurioje bus pristatytos gražiausios XX a. vakarinės suknelės iš Aleksandro Vasiljevo kolekcijos. Pasak Aleksandro Vasiljevo, kas gali būti romantiškiau ir ko galima trokšti labiau už kvietimą į pokylį? Čia susilieja muzika ir šokis, kvepalų aromatas ir akių spindesys, taftos šnaresys ir blizgučių mirgėjimas, tiulio migla ir įmantrūs nėrinių piešiniai… Pasigrožėsime kvapą gniaužiančio grožio vakarinėmis suknelėmis…

Kupini gerų įspūdžių apie 21 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-01-08 07:30
Grįžimas: 2022-01-08 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • A. Vasiljevo paroda – 3 Eur/asm.
 • Paliesiaus dvaras – apie 3 Eur/asm.
 • Kava su bandele – apie 4 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.