Nuostabioji Ryga ir spalvingas baletas „Bachčisarajaus fontanas“

KAINA
26 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. kovo 4 d. kviečiame pasinerti į spalvingos muzikos ir kostiumų kupiną baletą „Bachčisarajaus fontanas“ bei pasivaikščioti po žydėti pradedančią Rygą!

12.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Pirmiausia mūsų lauks įspūdinga ekskursija po grožiu užburiančią Rygą. Romantiškoji Ryga dažnai tituluojama „Baltijos perlu“ ar „Baltijos širdimi“ vilioja turistus pasigrožėti savo senųjų gatvelių tinklu, kur persipina legendos ir realios istorijos. Neliksime abejingi Juodagalvių namams, senosioms bažnyčioms kupinoms paslapčių ir erdvioms aikštėms. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kad alkis neužgožtų įspūdžių, turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Rygos senamiestį ir nueiti į vieną iš daugelio jaukių kavinukių.

Keliaujame į nuostabųjį Nacionalinį Rygos operos ir baleto teatrą išvysti kompozitoriaus Boriso Asafjevo šedevrą „Bachčisarajaus fontanas“. Baletas sukurtas remiantis 1823 metais išleisto Aleksandro Puškino eilėraščiu tokiu pat pavadinimu. Autorius jį parašė susižavėjęs Bachčisarajaus fontanu dar vadinamu „ašarų fontanu“ apie kurį ir suksis B. Asafjevo baletas. Valdovo Girėjaus įsiučio ir pavydo kamuojama mylimiausia žmona Zarema nužudo lenkę varžovę Mariją. Netekties skausmo kamuojamas Girėjus galvoja apie išdidžią lenkų princesę Mariją ir savo aistringą gruzę žmoną Zaremą. Jis žvelgia į fontaną tikėdamasis, kad vanduo jį kiek nuramins, o jo prisiminimai staiga atgyja. Prisiminimai mums parodo kaip Girėjus susipažino su Marija ir pamatome, kad Girėjas nors ir pamilo Mariją iš pirmo žvilgsnio, ši Girėjui jautė tikrai ne meilę, o Zarema apakinta pavydo viską suprato savaip… Baleto pagrindiniai veikėjai mums parodo svarbią pamoką – meilė neturi būti akla. Girėjus iš meilės gražuolei Marijai pamiršo visas kitas savo gyvenimo moteris, Zarema kankindamasi dėl Girėjaus jausmų Marijai leido pavydui užvaldyti mintis…

Po įspūdžių kupinos dienos apie 23.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-03-04 12:00
Grįžimas: 2023-03-04 23:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Baleto bilietas – nuo 12 iki 37 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.