Nuostabioji Ryga ir ironiškoji opera „Don Žuanas“!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. vasario 24 d. kviečiame keliauti į didžiausią Baltijos šalių sostinę Rygą, pasivaikščioti po dailų senamiestį bei išvysti ironišką W.A. Mozarto komediją „Don Žuanas“!

12.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Leidžiamės į ekskursiją po Rygą, didžiausią Baltijos šalių miestą. Didžiausia Baltijos šalių sostinė graži visais metų laikais. Keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Laisvas laikas individualiai pasivaikščioti po Rygą, papietauti ar tiesiog pasėdėti jaukioje senamiesčio kavinukėje su šiltos kavos ar arbatos puodeliu.

Atvykstame į Rygos operos ir baleto teatrą, kur išvysime W. A. Mozarto „Don Žuaną“ – dviejų veiksmų komišką psichologinę operą, jau trečią šimtmetį nesitraukiančią nuo garsiausių pasaulio scenų. „Don Žuanas“ – nepranoktas W. A. Mozarto muzikos šedevras. V. A. Mocartas savąją Don Žuano versiją sukūrė kartu su nuolatiniu partneriu – libretistu Lorenzo Da Ponte. Nors įžymiojo plevėsos istorija yra labiau tragiška, su aiškiu moralu, V. A. Mocarto opera labiau pabrėžia komiškąją jos pusę, pagrindinio veikėjo ir jo aplinkos lengvabūdiškumą bei ironiją. Don Žuanas yra šiuolaikinis žmogus, plėšrūnas, individas be ribų, gyvenantis pagal savo taisykles, užuot laikęsis visuomenės tvarkos. Jo gyvenimą valdo vynas, geismas ir moterys. Romantiką jis pakeitė į trofėjų medžioklę – moterų, kurias užkariavo, skaičius siekia tūkstančius. Priemonės tikslui pasiekti – melas, apgaulė ir net žmogžudystė, tačiau paaiškėja, jog toks gyvenimo būdas – tai tiesus kelias į pragarą. Naują XVIII amžiaus pabaigos Mocarto operos „Don Žuanas“ pastatymą Latvijos nacionalinėje operoje režisuoja Marcelo Lombardero. Kūrybinės komandos rankose „Don Žuanas“ virto ironiška ir tamsia komedija.

Po įspūdžių kupinos dienos apie 24.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-02-24 12:00
Grįžimas: 2024-02-24 00:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Baleto bilietas – apie 15–28 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.