Nuostabioji Ryga ir garsioji V. Šekspyro tragedija „Hamletas“!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. lapkričio 12 d. kviečiame pasivaikščioti po Rygos senamiestį bei išvysti tragišką Danijos princo Hamleto istoriją didžiojoje Rygos operos ir baleto teatro scenoje!

11.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Leidžiamės į ekskursiją po Rygą – didžiausią Baltijos šalyse miestą. Didžiausia Baltijos šalių sostinė graži visais metų laikais, tačiau kalėdiniu laikotarpiu ji atskleidžia visą savo žavesį. Šventinės nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Laisvas laikas individualiai pasivaikščioti po Rygą, ar tiesiog pasėdėti jaukioje senamiesčio kavinukėje su šiltos kavos ar arbatos puodeliu.

Keliaujame į nuostabųjį Nacionalinį Rygos operos ir baleto teatrą, kur išvysime į operos sceną sugrįžusį vieną ryškiausių latvių muzikinių kūrinių: Janio Kalniņio muzikinę tragediją „Hamletas“. Janis Kalniņs sukūrė savo nuostabią operą pagal legendinę Šekspyro pjesę, po labai sėkmingo bendradarbiavimo su aktoriumi, režisieriumi Michailu Čechovu statant pjesę Latvijos nacionaliniame teatre. Čechovas, sužavėtas Kalninio muzikos, paskatino jį paversti spektaklį opera. Naudodamas Šekspyro originalaus teksto vertimą į latvių kalbą, Kalniņs distiliavo pjesę, sutelkdamas dėmesį į rūmų intrigų, išdavystės, žmogžudystės ir keršto istoriją. Muzikinė tragedija „Hamletas“ – istorija apie jėgą ir trapumą.

Po įspūdžių kupinos dienos apie 23.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Lydintis gidas muziejuose ir bažnyčiose ekskursijų neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-11-12 11:00
Grįžimas: 2023-11-12 23:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Operos bilietas – apie 15–27 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.