Neištyrinėta Suvalkija – gilių kava ir išskirtinė svirplių degustacija!

KAINA
32 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. lapkričio 18 d. kviečiame keliauti į mažai ištyrinėtą Kudirkos Naumiestį, susipažinti su Suvalkijos sostine – Marijampole, pasigardžiuoti gilių kava bei pasinerti į visai naujus potyrius, degustuojant išskirtinius skanėstus iš svirplių!

7.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmasis mūsų sustojimas – Kudirkos Naumiestis. Kartu su miestelio gidu susipažinsime su gražiuoju miesteliu ir jo lankytinomis vietomis. Kudirkos Naumiestis – pasienio miestelis, turintis įspūdingą istoriją. Kadaise Naumiestis oficialiai vardintas Vladislavovu pretendavo į vieno iš didžiausių Suvalkijos miesto titulą, šiandien pasak istorikų „yra tik šešėlis to, kuo kažkada buvo“. Ekskursijos metu paaiškės, kaip Kudirkos Naumiestis susijęs su šilkverpiais ir kontrabanda bei išgirsime ne vieną intriguojančią istoriją…

Toliau keliausime į Ožkabalius. Tai vietovė, kurioje gražiai saugomas mūsų šalies patriarcho Jono Basanavičiaus atminimas. Muziejuje esantys eksponatai pasakoja apie lietuvių tautinio atgimimo pradininko, gydytojo, kultūros ir visuomenės veikėjo J. Basanavičiaus gyvenimą ir veiklą, aplinkui auga didžiulis Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolynas, pasodintas 1989 m. Paskanausime ir gardžiosios gilių kavos.

Sekanti mūsų kelionės stotelė Suvalkijos sostine tituluojamoje Marijampolėje. Mūsų laukia pažintis su septintuoju pagal dydį Lietuvos miestu. Miesto centre išvysime J. Basanavičiaus aikštę ir paminklą Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti. Aplankysime Poezijos parką, kuriame stovi skulptūrinė kompozicija, skirta įamžinti Vytauto Kernagio dainą „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“. Grožėsimės seniausiu miesto parku, kuriam, minint kunigaikščio Vytauto Didžiojo metus, suteiktas Vytauto Didžiojo vardas. Susipažinsite su reikšmingomis architektūros vertybėmis – paminklais bei skulptūromis.

Kelionės pabaigai mūsų lauks visai naujas potyris – degustuosime svirplius! Ekskursijos metu pamatysime kaip atrodo, kaip gyvena, kuo minta naminis svirplys. Pažadame, per tylu nebus. Išgirsime svirpimą, pažinsime vabzdžių elgseną, charakterius, išmoksime pamatyti jų ypatumus. Sužinosime, kada svirplys tampa tuo unikaliu, vertingu maisto produktu, kokie žaliavos apdirbimo ir paruošimo procesai yra atliekami, kol ateina laikas jį suvalgyti. Na ir svarbiausia, ne tik mokysimės pažinti, bet būtinai ir ragausime! Degustacinis meniu itin platus ir įvairus – nuo džiovintų svirplių, gardintų skirtingais prieskoniais, iki trapučių su užtepėlėmis, traškučių, baltyminių batonėlių. Neapsieisime ir be saldainių!

Kupini gerų įspūdžių apie 21.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-11-18 07:00
Grįžimas: 2023-11-18 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija Kudirkos Naumiestyje – apie 2 Eur/asm.
 • Ekskursija J. Basanavičiaus gimtinėje – suaugusiems apie 2 Eur/asm., senjorams, studentams, neįgaliesiems apie 1 Eur/asm. (gido ekskursija grupei iki 22 asm. apie 10 Eur).
 • Gilių kavos degustacija – 2,5 Eur/asm.
 • Vietinio gido ekskursija Marijampolėje – grupei iki 30 asmenų apie 40 Eur.
 • Svirplių edukacija-degustacija – apie 12 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.