Naujųjų metų sutikimas šventiškai žėrinčiame Vilniuje!

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2021 m. gruodžio 31 d. kviečiame keliauti į šventiškai pasipuošusią Lietuvos sostinę – Vilnių, kuris Naujųjų metų proga nuo lazerių ir šviesų šou nušvis visomis spalvomis… Naujuosius metus sutikime įspūdingai!

18.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmiausiai kartu su gidu apžiūrėsime pasaka virtusią sostinę ir jos įmantrią, kasmet nustebinančią kalėdinę eglutę, kurios tema kaip įprasta – liks paslaptyje iki įžiebimo. Lietuvos sostinėje Vilniuje persipina bemaž visi architektūros stiliai: gotika, renesansas, barokas, klasicizmas. 1994 m. UNESCO įtraukė Vilniaus senamiestį į Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą. Apžiūrėsime Vilniaus rotušės aikštę – kadaise joje virė miesto gyvenimas, o dabar vyksta kasmetinės mugės, šventės ir daugybė kitų renginių. Visiems gerai žinomi Aušros Vartai ir juose esantis Dievo Motinos paveikslas, garsėjantis stebuklinga galia. Vilniaus universitetas – viena seniausių ir garsiausių Rytų Europos aukštųjų mokyklų. Grakščiu klasicizmu alsuojantys Prezidento rūmai. Žemutinės pilies teritorijoje stūksanti prakilni Arkikatedra bazilika, menanti Mindaugo laikus. Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencija, menanti garsius bei kilmingus valdovus. O kur dar visi Kalėdiniai papuošimai ir gera nuotaika!

Po ekskursijos turėsime laisvo laiko. Vilniaus Kalėdų eglė garsėja originaliomis idėjomis, ypatingomis puošmenomis ir magiška atmosfera. Jau ne vienus metus Lietuvos sostinės eglė pripažįstama gražiausia pasaulyje ir diktuoja pasaulines eglučių madas. Kuo šiemet būsime nustebinti pamatysime nuvykę… Pats Vilnius bus išpuoštas ne mažiau nei eglutė – milijonai lempučių visomis vaivorykštės spalvomis dar labiau išgražins mūsų sostinę… O kur dar šventinė mugė – galėsime ne tik paskanauti viliojančių gardėsių, bet ir lauktuvių šeimynykščiams parvežti… Laikrodžiui išmušus vidurnaktį sutiksime Naujuosius metus – galbūt dalis norės naujus metus pasitikti šalia kalėdinės eglutės, kitų dėmesį patrauks viena iš daugybės senamiestyje esančių kavinių, o gal linksmiausia pasirodys naujuosius sutikti kalėdinės mugės apsuptyje…

Linksmai pažymėję 2021 metų pabaigą ir 2022 metų pradžią apie 00.30 val. keliaujame namų link. Apie 2.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2021-12-31 18:00
Grįžimas: 2022-01-01 02:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.