Naujametinis kruizas aplankant net tris sostines – Taliną, Stokholmą ir Rygą!

KAINA
249 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. gruodžio 31 d. – 2023 m. sausio 2 d. kviečiame Naujuosius metus sutikti šventiniame kruize! Aplankyti net tris kalėdinėmis dekoracijomis pasipuošusias, meduoliais kvepiančias sostines – žavingąją Rygą, kultūra dvelkiantį Taliną ir spalvingąjį Stokholmą. Registracija tel. +370 637 53 161

1 DIENA

5.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į šventiškai nusiteikusį Taliną. Keliaujame į Kohtuotsa apžvalgos aikštelę, pasigrožėti kerinčia žiemiška Talino panorama. Kohtuotsa apžvalgos aikštelė, esanti šiaurinėje Tompėjos kalvos pusėje, laikoma viena iš geriausių Taline, su garsiąja citata „The times we had“ ir neįtikėtinu vaizdu. Mums prieš akis atsivers raudonų stogų ir šurmuliuojančio miesto panorama. Gerai įsižiūrėję tolumoje išvysime besidriekiantį vandenyną, Suomijos įlanką bei uostą.

Pėsčiomis nusileidę nuo kalvos, pasinersime į kalėdinėmis dekoracijomis ir lemputėmis žėrinčias senamiesčio gatveles. Vedami šventiškos nuotaikos, keliausime link tikra pasaka pavirtusios Rotušės aikštės. Pačiame aikštės viduryje, didžiulė žaižaruojanti Kalėdų eglė, aplink ją įsikūrę prekystaliai pardavinėjantys kalėdinius gardėsius, dekoracijas, rankų darbo dovanėles. Prieš kelis metus, būtent Talino miesto kalėdinis miestelis buvo tituluotas, kaip pats gražiausias Europoje! Pasigrožėsime šventiniais renginiais, parodomis, užpildžiusiomis aikštę ir netoliese esančias gatveles šventine nuotaika. Šventiniu laikotarpiu senamiestyje galima rasti daug įdomių užsiėmimų tiek mažiems, tiek dideliems.

18.00 val. Kruizu išplaukiame į Stokholmą. Šventinės linksmybės kruize, naujametinė loterija, koncertai, šventinė vakarienė (švediško stalo principu. Įskaičiuoti gaivieji gėrimai, kava, arbata, vanduo, sultys bei alkoholiniai – al*s arba vyn*s. Linksmai nusiteikę senuosius metus palydime ir Naujuosius sutinkame šventiniame kruize!

2 DIENA

Pirmąją Naujųjų metų dieną leisimės į ekskursiją po Stokholmą – vieną stebuklingiausių Europos miestų, kuris išsidėstęs ant 14 salų, kurias jungia 57 tiltai. Gražūs pastatai, apsnigtos miesto erdvės ir daug vandens. Pasivaikščiosime po šventiškai pasidabinusį Stokholmo senamiestį – Gamla Sta. Praeisime siauriausia, 90 cm pločio, Sokholmo gatvele – Mårten Trotzigs Gränd, kur Šalimais yra nuostabi liuteronų Šv. Gertrūdos bažnyčia, su dangų siekiančia bokšto smaile. Nueisime iki pagrindinės senamiesčio aikštės – Stortorget, apjuostos spalvingais namais, jaukiomis kavinėmis bei Nobelio muziejumi. Išvysime didingus Karališkuosius rūmus, kurie yra ne tik muziejus turistams, bet ir veikiantys iki šiol pagal savo pirminę paskirtį. Nors Karališkoji šeima čia negyvena, tai yra jų darbo vieta. Užbėgsime pasižiūrėti mažiausios Stokholmo skulptūrėlės vidiniame kieme priešais Karališkuosius rūmus – tai 14 cm aukščio berniukas, svajingai žvelgiantis į dangų.

O kaipgi be kalėdinės eglutės? Vaikštant po miestą, parkuose ar aikštėse, galima išvysti ne vieną dailią kalėdinę eglutę, bet pati aukščiausia, pati įspūdingiausia, stovi Skeppsbron krantinėje. Sakoma, kad tai pati didžiausia kalėdinė eglutė pasaulyje.

Aplankome populiariausią Skandinavijoje, Djurgarden saloje esantį, muziejų „Vaza“. Muziejaus kertinis objektas – restauruotas, dugne pragulėjęs 333 metus, iš gabalėlių antram gyvenimui prikeltas XVII a. karo laivas, kuris turėjo simbolizuoti to meto švedų galybę jūroje.

Laisvas laikas pietums Stokholmo centre, suvenyrams, kavai. Norintys galės apsilankyti Karališkuosiuose soduose esančioje ledo čiuožykloje po atviru dangumi.

Po dienos pilnos įspūdžių, išplaukiame atgal į Taliną.

3 DIENA

Sugrįžtame į Taliną ir keliaujame link Rygos.

Leidžiamės į ekskursiją po šventiškai pasipuošusią Rygą – didžiausią Baltijos šalyse miestą. Didžiausia Baltijos šalių sostinė graži visais metų laikais, tačiau kalėdiniu laikotarpiu ji atskleidžia visą savo žavesį. Šventinės nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Pasigrožėją Rygos senamiesčiu vyksime į „Lido“ pramogų centrą, kuriame koncertuoja Kalėdų seneliai, stovi ištaiginga eglutė. Norintys galės pavakarieniauti.

Kupini neišdildomų įspūdžių apie 22.30 val. grįžimas į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-12-31 05:00
Grįžimas: 2023-01-02 22:30

Kelionės dienų skaičius

3

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Šventinė vakarienė laive (gruodžio 31 d.).
 • 2 nakvynės laivo kajutėje.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Muziejus „Vaza“ – suaugusiems 190 SEK/asm. (apie 18,50 Eur/asm). Iki 18 metų – nemokamai.
 • Pusryčiai laive – apie 18-30 Eur/asm. (pageidaujant)
 • Vakarienė laive – apie 40-45 Eur/asm. (pageidaujant)

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.