Naktinis Kalėdinių eglučių turas (nuo Kėdainių iki Elektrėnų)!

KAINA
35 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gruodžio 16 d. kviečiame keliauti po Kalėdinių eglučių turą – naktį! Naktį? Teisingai, nes tik taip pamatysime tikrąjį eglučių žavesį – kai tamsoje jos nušvis visa savo didybe…Kviečiame aplankyti kaimyninius Kėdainius, pasakiškąjį Raudondvarį, visad randančius kuo nustebinti Kaišiadoris, gražiuosius Elektrėnus, įspūdingąsias Širvintas bei visais metų laikais viliojančią Ukmergę!

16.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmasis mūsų sustojimas Kėdainiuose. Pernai Didžiosios Rinkos aikštėje buvo įžiebta išties unikali rakteliais papuošta eglutė. Kaip teigia savivaldybės ir kultūros centro atstovai, jais atrakinami patys šilčiausi žmonių širdyse slypintys jausmai: gėris, ramybė, džiaugsmas, nuoširdumas, pagarba, pakantumas, svajonės ir daugelis kitų šiltų jausmų. Kuo šiemet mus nustebins Kėdainiai?

Kitas mūsų sustojimas žavingasis Raudondvaris. Praėjusiais metais, Raudondvaris suspindo karališkomis – raudona ir auksine, spalvomis, o eglutė virto didžiuliu žibintu. Visą šventinį laikotarpį, Raudondvarį aplankiusius svečius džiugino veikianti čiuožykla bei gardžius meduolius ir kvapnią kavą pardavinėjantys prekeiviai. O kokiomis dekoracijomis džiugins šiais metais?

Stabtelim prie dar vienos šventinės eglutės. Praeitais metais Kaišiadoryse, Teofiliaus Matulionio aikštėje, sužibo jauki, melsvais burbulais, lyg sniego gniūžtėmis, papuošta, gražuolė eglė. O kaip šiais metais nustebins Kaišiadorys?

Praėjusiais metais Elektrėnai įžiebė 24 m. aukščio natūralią eglę! Žaliaskarę puošė ir miesto lankytojus stebino besikeičiančių spalvų gama bei veikianti prekybininkų mugė. Naktinio turo metu sužinosime kuo šiemet stebins Elektrėnai…

Kasmet Širvintų eglutė konkuruoja su didžiųjų miestų eglėmis. Praėjusiais metais Širvintos simboliškai tapo vaikystės Kalėdų stotele. Šalia spindinčios eglės buvo įrengtas 25 metrų ilgio kalėdinis traukinukas. Širvintiškiai ir miesto svečiai galėjo juo leistis į kalėdinę kelionę, įsiamžinti nuotraukose ir apsidairyti po šventiškai papuoštą miestą. Kuo šiemet mus nustebins Širvintos?

Apžiūrėję Kalėdų eglutę Širvintose, keliausime į paskutinę mūsų kelionės stotelę – Ukmergę. Praėjusiais metais, kaip ir septynis metus iš eilės, Ukmergėje prie kultūros centro sužibo auganti gyva eglė, padabinta net 200 vnt. skirtingo dydžio kalėdinių žaisliukų ir 40 vnt. raudonų kaspinų. Šalia žaliaskarės ponas Kalėda ir ponia Kalėdienė, iš aliuminio konstrukcijų pagaminti kalėdinės pasakos herojai, kvietė nepraeiti pro šalį, o iš arčiau pasigrožėti pagrindine miesto gražuole, prisėsti ant karališko muzikinio krėslo ir pasiklausyti kalėdinių melodijų…

Po nakties kupinos tik gražiausių ir geriausių įspūdžių bei pasikrovę Kalėdinės dvasios anksti ryte apie 4.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-12-16 16:00
Grįžimas: 2023-12-16 04:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.