Naktinis Kalėdinių eglučių turas (nuo Kėdainių iki Elektrėnų)!

KAINA
28 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. gruodžio 10 d. kviečiame keliauti po Kalėdinių eglučių turą – naktį! Naktį? Teisingai, nes tik taip pamatysime tikrąjį eglučių žavesį – kai tamsoje jos nušvis visa savo didybe… Kviečiame aplankyti kaimyninius Kėdainius, pasakiškąjį Raudondvarį, visad randančius kuo nustebinti Kaišiadoris, gražiuosius Elektrėnus, įspūdingąsias Širvintas bei visais metų laikais viliojančią Ukmergę!

16.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmasis mūsų sustojimas Kėdainiuose. Pernai Didžiosios Rinkos aikštėje buvo įžiebta išties unikali karkasinė žaliaskarė. Eglutė buvo padabinta senoviniais žibintais, o jos viršūnėje puikavosi didelė nykštuko kepurė. Kuo šiemet mus nustebins Kėdainiai?

Kitas mūsų sustojimas žavingasis Raudondvaris. Kalėdine miško pasaka virtęs Raudondvaris praėjusiais metais žaliaskarę puošė įspūdingiausiais papuošimais, o prie jos – įspūdingos ledo skulptūros. Šviesomis nutvisko ir čiuožykla, kurios ledu tradiciškai galėjo džiaugtis pačiūžų mėgėjai. Veikė ir arbata, meduoliais, spygliuočių šakomis kvepiantis kalėdinės mugės miestelis, kuriame buvo galima įsigyti ir originalių, niekur nematytų, Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje reziduojančių menininkų sukurtų šventinių aksesuarų. O kokiomis dekoracijomis džiugins šiais metais?

Stabtelim prie dar vienos šventinės eglutės. Praeitais metais Kaišiadoryse, Teofiliaus Matulionio aikštėje, sužibo jauki, geometriniais papuošimais papuošta, gražuolė eglė. Lankytojus džiugino ne tik eglės spindesys, bet ir įspūdingų 3D vizualizacijų seansai. O kaip šiais metais nustebins Kaišiadorys?

Praėjusiais metais Elektrėnai įžiebė auksu spindinčią eglę! Nors po aikštės rekonstrukcijos eglė ėmė sirgti, bet papuošta tūkstančiais lempučių ir žaisliukų atrodė išties didingai. Naktinio turo metu sužinosime kuo šiemet stebins Elektrėnai…

Kasmet Širvintų eglutė konkuruoja su didžiųjų miestų eglėmis. Praėjusiais metais Širvintų aikštėje eglutė sužibo tikromis šiaurės pašvaistės spalvomis. Ypatingais šiaurės pašvaistės spalvų atspindžiais Širvintos žibėjo visą šventinį laikotarpį, kiekvieną širvintiškį ar miesto svečią nukėlė į tikrą vaikystės pasakose aprašytą žiemą su įspūdingo dydžio baltaisiais lokiais bei pingvinais. Taip pat šventiniu laikotarpiu buvo galima apvažiuoti pasipuošusį miestą Kalėdomobiliu – vieninteliu Lietuvoje ekologišku elektromobiliu, kuris tausoja gamtą. Kuo šiemet mus nustebins Širvintos?

Apžiūrėję Kalėdų eglutę Širvintose, keliausime į paskutinę mūsų kelionės stotelę – Ukmergę. Praėjusiais metais Ukmergėje prie kultūros centro sužibo auganti gyva eglė. Klasikos, elegancijos ir šventinio spindesio kupina eglutė. Kalėdinėmis dekoracijomis, didžiuliais spindinčiais eglutės burbulais pasipuošė ir kitos miesto erdvės. Pasidžiaugsime šventiškai pasipuošusiu miestu…

Po nakties kupinos tik gražiausių ir geriausių įspūdžių bei pasikrovę Kalėdinės dvasios anksti ryte apie 4.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-12-10 16:00
Grįžimas: 2022-12-11 04:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.