Naktinė ekskursija Karpių dvare ir gardžios degustacijos!

KAINA
21 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. sausio 8 d. kviečiame keliauti į netikėtumų pilną Joniškėlį – paskanauti įvairiausių rūšių koldūnų, paragauti ypatingo lietuviško gėrimo bei sudalyvauti šiurpioje naktinėje ekskursijoje mitais apipintame Karpių dvare!

12.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Prisiglaudęs prie Mažupės upeliūkščio, penktą šimtmetį skaičiuoja Joniškėlis – miestas, vadinamas mažuoju Šiaurės Lietuvos perlu. Gėlių ir šimtamečių medžių oazės, įstabios istorijos ir nesuskaičiuojamos legendos kviečia užsukti ir pažinti didelį mažo miesto pasaulį. Ekskursiją su vietiniu gidu pradėsime nuo švento Joniškėlio akmens, kuris padės išgydyti visas Jūsų ligas ir … ištekėti vienišoms moterims ir merginoms. Senosios Joniškėlio kapinės: Karpių šeimos koplyčia, tarpukario žemės ūkio viceministro F. Grigaliūno kapas, garsaus skulptoriaus B. Bučo darytas paminklas, legendomis apipinta kalvio Holmo poilsio vieta ir… vampyro kapas. Pamatysime XVIII a. pab. – XIX a. pr. Joniškėlio bažnyčios, mokyklos ir ligoninės ansamblį. Apžiūrėsime vienintelę Lietuvoje bažnyčią, pastatytą visų parapijiečių rankomis. Sužinosime apie vieną garsiausių Europoje Igno Karpio testamentą ir apsilankysite seniausioje Lietuvoje universitetinėje kaimo ligoninėje, įsteigtoje XIX a. pr., joje dirbo ir gyveno gydytojas Jonas Leonas Petkevičius ir jo dukra Gabrielė Petkevičaitė-Bitė. Tai vienintelė vieta pasaulyje, kurioje jau prieš du šimtus metų nemokamai buvo gydomi valstiečiai, o jų vaikai už dyką lankė universiteto kuruotą mokyklą. Žavi ir elegantiška Joniškėlio 400-ų metų jubiliejui skirta krantinė džiugins akis. Jei būsime atidūs – sužinosime, kas gali išpildyti slapčiausius ir neįtikinamiausius mūsų norus…

Po magija dvelkiančios pažinties su Joniškėlio miestu keliausime paskanauti 4 rūšių koldūnų.

Sočiai pavalgius mus pasitiks kitas daug dėmesio sulaukiantis objektas – gardaus gėrimo degustacija. Jei galvojate, kad kokybiškas ir skanus vynuogių gėrimas gaminamas tik Prancūzijoje, Italijoje ar Čilėje, Joniškėlio vynuogyno savininkas pasiruošęs sugriauti šį stereotipą. Tik Joniškėlyje jūs rasite vynuogyną su didžiausia vynuogių įvairove šalyje. Čia galėsite susipažinti su daugiau nei 30 rūšių naminiais lietuviškais gėrimais ir perprasti šio gėrimo degustavimo ypatybes. Joniškėlietis, vynuogių gėrimo kultūros puoselėtojas, Algirdas Lungis, 30 metų augina vynuoges ir daro lietuvišką vynuogių gėrimą. Kada paskutinį kartą ragavote burokėlių, pienių, svarainių, rabarbarų, girtuoklių ar bruknių gėrimo?

Joniškėlio krašto muziejus kviečia į nepakartojamą kelionę po naktinį Karpių dvarą. Pusantros valandos trukmės ekskursijos metu turėsime unikalią galimybę prisiliesti prie nematomos, neapčiuopiamos keturių šimtų metų senumo istorijos. Paslaptingasis dvaro šeimininkas mums parodys pačius šiurpiausius sodybos kampelius bei papasakos neužmirštamų ir anaiptol ne silpnų nervų žmonėms skirtų istorijų. Šimtamečių medžių apsuptis ir aklina tamsa… Žemė, aplaistyta nekaltų vaikų krauju, ir amžinai šokanti jaunojo dvarininko dvasia… Kraują stingdančios, XVIII a. menančios makabriškos ir romantiškos istorijos atgyja Karpių dvare…

Kupini gerų įspūdžių apie 21.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-01-08 12:30
Grįžimas: 2023-01-08 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija ,,Joniškėlio respublika” – apie 2 Eur/asm.
 • 4 rūšių koldūnų degustacija – apie 5 Eur/asm.
 • Lietuviško naminio vyn* degustacija – apie 7 Eur/asm.
 • Lietuviško naminio vyn* degustacija – apie 7 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.