Muzikos miestas – Liepoja ir paslaptingoji Karosta!

KAINA
35 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. rugsėjo 9 d. kviečiame keliauti į muzikos miestą – Liepoją, išvysti įspūdinguosius Karostos fortus, apsilankyti paslaptingajame Karostos kalėjime bei pasimėgauti gaivia jūra!

7.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į Korostą, kur mūsų laukia nepakartojama patirtis daugiau nei 100 metų gyvuojančiame kalėjime, iš kurio niekas niekada nėra pabėgę. „Ghost Hunters International“ iš JAV Karostos kalėjimą pavadino labiausiai vaiduokliška vieta pasaulyje. Ekskursijos metu turėsime galimybę apžiūrėti nuo caro laikų nepasikeitusį kalėjimą, susipažinsime su Karostos istorija ir išgirsime šiurpą keliančių pasakojimų iš kalėjimo gyvenimo. Taip pat apžiūrėsime kalėjimo ir bausmės kameras bei Karostos kalėjimo muziejaus ekspoziciją.

Toliau keliausime pasistiprinti. Pietausime tikrai neįprastoje vietoje – autentiškame kalėjimo bufete! Mus aptarnaus kaip iš praeities nužengusi sovietinių laikų bufetininkė, kuri pasiūlys paragauti tradicinės šiupininės sriubos, guliašo su kopūstų salotomis bei pasisaldinti šokoladiniu desertu.

Karosta – išskirtinė, paradoksali ir unikali vieta ne tik Latvijos, bet ir pasaulio istorijoje bei architektūroje. Karostas yra vienas nekasdieniškiausių turizmo objektų Latvijoje, kuriame išlikę senieji fortai, cerkvė, maniežas, kalėjimas. Gido lydimi apžiūrėsime senuosius sugriuvusius fortus jūros pakrantėje, kurie tarsi pastatai vaiduokliai kyšo vandens paviršiuje…Laisvas laikas pasisveikinti su jūra.

Toliau vyksime į Liepojos centrą. Pasižvalgysime po Liepoją, žmonių vadinamą vėjų ir muzikos miestu. Pamatysime natomis išmargintas gatves ir šaligatvius. Keliausime pagal natas. Jos rodys kelią į svarbiausius miesto statinius, turistinius objektus. Jos atves į Liepojos himnų personažų alėją, Latvijos muzikantų garbės alėją su 35 muzikantų delnų atspaudais, prie didžiausios gitaros, didžiausių būgnų, gintarinio laikrodžio, vaiduoklio medžio…

Smagiai praleidę laiką apie 22.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-09-09 07:00
Grįžimas: 2023-09-09 22:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Pietūs kalėjime – apie 12 Eur/asm. (tiems, kurie negers alkoholio kaina 9.5 Eur/asm.)
 • Ekskursija po kalėjimą – suaugusiems apie 8 Eur/asm., mokiniams ir studentams apie 3.50 Eur/asm.
 • Ekskursija po Korostą – grupei apie 40 Eur.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.