Motinos diena su spalvingu baletu „Bachčisarajaus fontanas“

KAINA
18 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. gegužės 3 d. kviečiame Motinos dieną sutikti Rygoje – su spalvingų kostiumų pilnu Boriso Asafjevo baletu „Bachčisarajaus fontanas“ ir pasivaikščioti po pavasarėjančią Rygą.

12 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į Latvijos širdį – Rygą, kur mūsų lauks ekskursija. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur mūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kad alkis neužgožtų miesto grožio ir netrukdytų vėliau mėgautis baletu po ekskursijos turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po Rygos senamiestį ir nueiti į vieną iš daugelio jaukių kavinių.

Šį kartą eisime į rusų kompozitoriaus Boriso Asafjevo šedevrą „Bachčisarajaus fontanas “. Baletas sukurtas pasiremiant 1823 metais išleisto Aleksandro Puškino eilėraščiu tokiu pat pavadinimu. Autorius jį parašė susižavėjęs Bachčisarajaus fontanu dar vadinamu „ašarų fontanu“ apie kurį ir suksis B. Asafjevo baletas. Valdovo Girėjaus įsiučio ir pavydo kamuojama mylimiausia žmona Zarema nužudo lenkę varžovę Mariją. Netekties skausmo kamuojamas Girėjus galvoja apie išdidžią lenkų princesę Mariją ir savo aistringą gruzę žmoną Zaremą. Jis žvelgia į fontaną tikėdamasis, kad vanduo jį kiek nuramins, o jo prisiminimai staiga atgyja. Prisiminimai mums parodo kaip Girėjus susipažino su Marija ir pamatome, kad Girėjas nors ir pamilo Mariją iš pirmo žvilgsnio, ši Girėjui jautė tikrai ne meilę, o Zarema apakinta pavydo viską suprato savaip… Baleto pagrindiniai veikėjai mums parodo svarbią pamoką – meilė neturi būti akla. Girėjus iš meilės gražuolei Marijai pamiršo visas kitas savo gyvenimo moteris, Zarema kankindamasi dėl Girėjaus jausmų Marijai leido pavydui užvaldyti mintis… Baleto tema Motinos dienai labai tinkanti, nes primena svarbiausią dalyką – nepamirškime mylimų žmonių, o ypač Mamų.

Pasigrožėję baletu, kelionę užbaigsime vykdami namo. Apie 24 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-05-03 12:00
Grįžimas: 2020-05-03 23:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Baleto bilietas – apie 18 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.