Motinos diena Rygoje: botanikos sodas ir balzamo degustacija!

KAINA
24 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. gegužės 1 d. kviečiame smagiai praleisti motinos dieną pavasariu dvelkiančioje Rygoje besigrožint įspūdingomis magnolijomis bei skanaujant Rygą garsinančio juodojo balzamo su brangiausiu pasaulyje žmogumi – mama.

8.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Kelionę pradėsime smagiai – Rygos botanikos muziejuje tarp gražiausių žiedų. Ten akis džiugins ne tik įspūdingos, visomis vaivorykštės spalvomis nušvitusios magnolijos, bet ir šimtai kitų augalų. Sodas yra nuostabus visais metų laikais. Pavasarį labai gražiai žėrinčius baltus snieguolių žiedus papildo kamanių dūzgimas įvairių spalvų rūteniuose. Saldžiai kvepiantys japoninių alyvų medžiai ir rododendrai. Balti virgininio sniegmedžio žiedlapiai primena anksti pavasarį krentančias snaiges.

Pasigrožėjus gražiausiais žiedais mūsų lauks ekskursija po Latvijos širdimi ir Baltijos perlu tituluojamą Rygą. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senamiestį, kur mūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.
Kad alkis neužgožtų miesto grožio po ekskursijos turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po Rygos senamiestį ir nueiti į vieną iš daugelio jaukių kavinių.

Po pažinties su miestu keliausime į seną vaistinę primenantį barą, kuriame ne tik susipažinsime su žymiojo Rygos balzamo gamyba bei istorija, bet ir paragausime kelias skirtingas jo rūšis. Balzamo gardumo pagrindas yra mišinys iš 24 skirtingų ingredientų (žiedų, pumpurų, sulčių, šaknelių, aliejų, uogų). Ingredientų pavyzdžiai – liepžiedžiai, beržų pumpurai, Peru balzaminis aliejus, konjakas, avietės, mėlynės, bruknės, imbieras, natūralus medus. Gėrimas gaminamas ąžuolo statinėse. Pardavinėjamas rankų darbo keraminiuose buteliuose. Juodo balzamo kokybė per daugelį metų patvirtinta tarptautinių mugių medaliais (virš 30). Rygos juodasis balzamas naudojamas liaudies medicinoje kaip priemonė nuo persišaldymo ir virškinimo problemų. Pagal legendą imperatorienė Jekaterina, lankiusi Latviją ir vizito metu susirgusi, pasveiko gydoma būtent juoduoju balzamu.

Smagiai nusiteikę ir gerai praleidę laiką vykstame namų link. Grįžimas į Panevėžį apie 20.30 val.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

DĖMESIO!
Nuo 2022 m. balandžio 1 d. vykstant iš Lietuvos į Latviją nebelieka apribojimų. Galiojantis skiepijimo/persirgimo pažymėjimas arba neigiamas Covid-19 testas (ne anksčiau nei prieš 72 val. atlikto PGR (anglų k. PCR) SARS-CoV-2 Covid-19 arba ne anksčiau nei prieš 48 val. atlikto SARS-CoV-2 antigeno tyrimo neigiamą rezultatą) reikalingas tik vykstant į Latviją iš didelės rizikos šalių. Šiuo metu Latvija šiai kategorijai nėra priskyrusi nė vienos šalies.

Daugiau informacijos apie atvykimą į Latviją:
https://keliauk.urm.lt/location/latvija

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-05-01 08:00
Grįžimas: 2022-05-01 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija ir lankytojo bilietai Rygos botanikos muziejuje – suaugusiems apie 5 Eur/asm., senjorams, studentams, neįgaliesiems apie 4 Eur/asm. (gido ekskursija visai grupei 35 eurai )
 • Rygos juodojo balzamo degustacija, saldainiai, vanduo, kava, pasakojimas – apie 12 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.