Moters diena Rygoje su J. Štrauso opera „Šikšnosparnis“

KAINA
18 Eur/asm. Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. kovo 8 d. kviečiame moters dieną sutikti Rygoje – su nepaprasta J. Štrauso opera „Šikšnosparnis“ ir pasivaikščioti po pavasarėjančią Rygą.

9 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į Latvijos širdį – Rygą, kur mūsų lauks ekskursija. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur mūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kad alkis neužgožtų miesto grožio ir netrukdytų vėliau mėgautis opera po ekskursijos turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po Rygos senamiestį ir nueiti į vieną iš daugelio jaukių kavinių.

Valsų karaliaumi tituluojamo Johanno Štrauso (beje, nemokėjusio šokti valso) šedevras „Šikšnosparnis“ vėl atgys Rygos operos ir baleto teatre. Pirmosios dvi Štrauso operetės (“Indigo“ ir “Karnavalas Romoje“) ypatingos sėkmės nesulaukė, tačiau trečioji – “Šikšnosparnis“ – amžiams įrašė jo vardą į muzikinio teatro istoriją ir iki šiol yra neprilygstamas, klasikinis šio žanro pavyzdys.

„Šikšnosparnis“ savo tema nepaprastai tinka moters dienai – kostiumų vakarėlyje, kurį surengė Princas Orlovskis, turtingasis Gabrielis von Eizenšteinas susižavi nepažįstama gražuole, nesuvokdamas, kad ji yra jo paties žmona Rozalinda. Eizenšteino draugas Falkė draugams pristato kaukėtą Rozalindą, kuri visus įtikina esanti iš Vengrijos. Eizenšteinas įkalbinėja gražuolę nusiimti kaukę, tačiau ji atsisakinėja. Eizenšteinui nematant fatališkoji Rozalinda nugvelbia jam iš kišenės laikrodį, kad turėtų kaip įrodymą apie jo neištikimybę. Moterys turės progą pasiklausyti nepaprastos muzikos, o vyrams bus pamoka, kad už savą žmoną sunku rasti gražesnę moterį.

Pasigrožėję opera, kelionę užbaigsime vykdami namo. Apie 21.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-03-08 09:00
Grįžimas: 2020-03-08 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Operos bilietas – apie 18-25 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.