Moters diena Klaipėdoje su didingu spektakliu „Karalienė Luizė“

KAINA
23 Eur/asm. Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. kovo 8 d. kviečiame atšvęsti moters dieną pavasariškoje Klaipėdoje su spektakliu apie didingą moterį – „Karalienė Luizė“ su žavingąja Inga Jankauskaite.

11 val. išvykstame iš Panevėžio.

Vykstame į Klaipėdą, kur mūsų lauks ekskursija. Ekskursijos po Klaipėdos senamiestį metu būsime supažindinti su didingais seniausio Lietuvos miesto istorijos puslapiais, Teatro aikšte — Klaipėdos miesto širdimi, paklaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais. Taip pat, susipažinsime su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra — „Katinas su džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Taip pat, sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys.

Pasigrožėję miestu turėsime truputį laisvo laiko – kad alkis neužgožtų spektaklio norintys papietaus ar tiesiog pasidžiaugs miestu.

Klaipėdos dramos teatre mūsų lauks didingoji „Karalienė Luizė“ – istorija apie nepaprastą moterį, kuriuos net aršiausi valdovai prisibijojo. Arvydo Juozaičio pjesėje „Karalienė Luizė“ apžvelgiamas karališkasis Klaipėdos laikmetis – 1807-1808 m., kai uostamiestis tapo laikinąja Prūsijos sostine. Tuomet bėgdama nuo Napoleono Bonaparto karališkoji šeima – Prūsijos karalius Frydrichas Vilhelmas III su karaliene Luize ir vaikais – apsigyveno anuometiniame Memelyje.

Būtent Luizė, o ne jos vyras Vilhelmas Friedrichas, subūrė valstybių koaliciją prieš Napoleoną. Napoleonas Luize žavėjosi ir sykiu neapkentė jos. Amžininkai vadino ją šviesiausiuoju angelu, šventąja, Prūsijos žvaigžde audrų debesyse, Prūsijos madona. Kas buvo ši moteris – dievinama Karalienė, Motina, išauginusi dešimtį vaikų? Kur jos neįtikėtinos tvirtybės paslaptis?
Spektaklis puikiai tinka moterų dienai paminėti – istorija apie didingą moterį, kurios sumanumas net Napoleonui kėlė susižavėjimą, o vyrams bus pamoka, jog retkarčiais paklausyti žmonos labai naudinga.

Pasigrožėję įspūdinga nepaprastos moters istorija apie 21.00 val. išvyksime namų link. Apie 00.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-03-08 11:00
Grįžimas: 2020-03-09 00:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Spektaklis “Karalienė Luizė“ ~ 11 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.